تاریخ: ۱۱:۲۱ :: ۱۳۹۴/۰۵/۱۸
نام نویسنده: sobhan

باشگاه منچستریونایتد برای جانشینی دخیا، روی دروازه بان ملی پوش باشگاه آژاکس “جاسپر سیلسن” نظر مثبت دارد.   به گزارش “مازنداسپرت“، در حالیکه روز به روز احتمال جدایی دخیا از یونایتد و پیوستنش به رئال مادرید بیشتر می شود، مدیران شیاطین سرخ در پی یافتن جانشینی مناسب برای او هستند و به توصیه فان خال، […]

باشگاه منچستریونایتد برای جانشینی دخیا، روی دروازه بان ملی پوش باشگاه آژاکس “جاسپر سیلسن” نظر مثبت دارد.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، در حالیکه روز به روز احتمال جدایی دخیا از یونایتد و پیوستنش به رئال مادرید بیشتر می شود، مدیران شیاطین سرخ در پی یافتن جانشینی مناسب برای او هستند و به توصیه فان خال، قصد جذب دروازه بان آژاکس “سیلسن” را دارند اما فرانک دی بوئر، سرمربی آژاکسی ها به یونایتد هشدار داد که جذب این دروازه بان، هزینه زیادی را برای آنها در پی خواهد داشت.

او به میرور گفت:” منچستریونایتد برای جذب سیلسن باید مبلغ بسیار زیادی را به ما بپردازد. اجازه دهید واضح تر بگویم که ما همه تلاشمان را برای حفظ سیلسن خواهیم کرد. چرا؟ چون هر سه گزینه ای که برای جانشینی او مدنظر داشتیم دیگر در دسترس نیستند و پیدا کردن یک دروازه بان خوب، دیگر خیلی سخت شده است. یونایتدی ها بدانند که هفته به هفته به قیمت سیلسن اضافه تر شده است.”

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید