تاریخ: ۱۱:۱۹ :: ۱۳۹۴/۰۵/۱۸
نام نویسنده: sobhan

آندرس اینیستا اگر روز سه شنبه در سوپرجام اروپا مقابل سویا قرار بگیرد، به سومین بازیکن تاریخ بارسلونا از حیث تعداد بازی هایی که برای این تیم انجام داده تبدیل خواهد شد.     به گزارش “مازنداسپرت“، اینیستا بی شک همچون دیگر بازیکنان بارسلونا، در رویای فتح شش گانه به سر می برد اما او […]

آندرس اینیستا اگر روز سه شنبه در سوپرجام اروپا مقابل سویا قرار بگیرد، به سومین بازیکن تاریخ بارسلونا از حیث تعداد بازی هایی که برای این تیم انجام داده تبدیل خواهد شد.

 

 

به گزارش “مازنداسپرت“، اینیستا بی شک همچون دیگر بازیکنان بارسلونا، در رویای فتح شش گانه به سر می برد اما او در فصل جدید، هدف دومی را نیز دنبال می کند. برای بارسا فصل بصورت رسمی از همین سه شنبه آغاز خواهد شد. این تیم برای فتح سوپرجام اروپا، دو روز دیگر در تفلیس برابر سویا قرار خواهد گرفت تا اولین جام فصل را به دست بیاورد.

اینیستا با حضور در این دیدار، تعداد بازی های خود برای بارسلونا را به عدد ۵۵۰ خواهد رساند و با پیشی گرفتن از “میگلی”، به سومین بازیکن تاریخ بارسلونا از منظر تعداد بازی بدل خواهد شد. او جلوتر از خود، کارلس پویول با ۵۹۳ بازی و ژاوی با رکورد جاودانه ۷۶۷ بازی را می بیند.

بارسا فصل گذشته ۶۰ بازی در تمام فصل انجام داد و اگر این تیم همچون فصل گذشته به تمام فینال ها صعود کند، با توجه به حضورش در سوپرجام اروپا، اسپانیا و جام جهانی باشگاه ها، تعداد بازی هایش به ۶۵ نیز خواهد رسید. با توجه به فاصله ۴۴ بازی بین اینیستا و پویول، کاپیتان اول این فصل بارسا می تواند امیدوار به شکستن رکورد کاپیتان سابق تیم کاتالانی درد انتهای فصل نیز باشد.

منبع:ورزش۳

 

 

پاسخی بگذارید