تاریخ: ۱۱:۱۷ :: ۱۳۹۴/۰۵/۱۸
نام نویسنده: sobhan

امید ابراهیمی که در دیدار برابر ملوان زننده هر دو گل تیمش بود با سوتفاهمی از سوی هواداران ملوان مواجه شده است.   به گزارش “مازنداسپرت“، امید ابراهیمی که بعد از گل زدن به ملوان، برای شادی گل همه بازیکنان را پس زد تا به کنار خط طولی زمین برود با واکنش هواداران ملوانی که […]

امید ابراهیمی که در دیدار برابر ملوان زننده هر دو گل تیمش بود با سوتفاهمی از سوی هواداران ملوان مواجه شده است.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، امید ابراهیمی که بعد از گل زدن به ملوان، برای شادی گل همه بازیکنان را پس زد تا به کنار خط طولی زمین برود با واکنش هواداران ملوانی که در آن منطقه حضور داشتند مواجه شد.

برای هواداران ملوان این سوتفاهم به وجود آمده بود که هافبک دفاعی استقلالی ها از نیتی جز شادی به همراه دیگر هم تیمی هایش داشته و به همین منظور نیز از شاهین حاج بابایی کارت زرد دریافت کرد.

امید ابراهیمی در این باره به “ورزش سه”، توضیح داد: اصلا اینطور نبود و همانطور که گفتم می خواستم شادی گلم را به دختر خسرو حیدری تقدیم کنم و در آن لحظه متوجه حضور هواداران ملوان نشدم. من اصلا مشکلی با هواداران عزیز ملوان ندارم و احترام به همه جزو اصولم است و اگر چنین برداشتی نیز شده از هواداران ملوان عذر میخواهم. اما مطمئنا آنها هم متوجه شدند قصدم فقط شادی گل و سهیم کردن خسرو حیدری در آن بود.

وی ادامه داد: نمی دانم داور چرا در آن صحنه به من کارت زرد نشان داد و تصاویر هم مشخص می کند که قصدی نداشتم و از کمیته داوران نیز درخواست می کنم با بررسی آن، کارتم را ببخشند تا مشکلی برای ادامه بازی ها نداشته باشم.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید