تاریخ: ۱۱:۰۳ :: ۱۳۹۴/۰۵/۱۸
نام نویسنده: sobhan

شب گذشته پس از شکست حانگی مارسی از کان در اولین بازی فصل جدید، مارسلو بیلسا، سرمربی مارسی پس از ۱۵ ماه از سمت خود کناره گیری کرد.   به گزارش “مازنداسپرت“، این اتفاق در شرایطی رخ داد که بیلسا، دو هفته پیش بر سر تمدید قراردادش با مدیران مارسی به توافق رسیده بود اما […]

شب گذشته پس از شکست حانگی مارسی از کان در اولین بازی فصل جدید، مارسلو بیلسا، سرمربی مارسی پس از ۱۵ ماه از سمت خود کناره گیری کرد.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، این اتفاق در شرایطی رخ داد که بیلسا، دو هفته پیش بر سر تمدید قراردادش با مدیران مارسی به توافق رسیده بود اما به یکباره در نشست خبری شب گذشته خود، استعفایش را اعلام کرد.

وینیست لابرون، مدیر مارسی در واکنش به این اتفاق گفت:” من هم مثل همه هواداران از این تصمیم بیلسا شوکه هستم و زبانم بند آمده است. ما همین دو هفته پیش بر سر تمدید قرارداد به توافق رسیده بودیم. چهارشنبه نیز پس از جلسه با هیئت مدیره و سهامداران باشگاه، کارهای مربوط به تمدید قرارداد بیلسا را نهایی کردیم و واقعا نمی دانم چه اتفاقی افتاد که بیلسا به یکباره تصمیم به اسعفا گرفت.
حتی در اخرین نشست خبزری او نیز صحبتی از استعفا به میان نیامد. فعلا “فرانک پاسی”، دستیار او هدایت تیم را بر عهده خواهد داشت.”

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید