تاریخ: ۱۰:۵۸ :: ۱۳۹۴/۰۵/۱۸
نام نویسنده: sobhan

مهاجم گلزن استقلال در هفته اول لیگ برتر با توجه به مصدومیتی که گریبانش را گرفته یک ماه از میادین دور خواهد بود.     به گزارش “مازنداسپرت“، سجاد شهباززاده که در آستانه دیدار برابر ملوان دچار مصدومیت شد و این دیدار را از دست داد با نظر کادرپزشکی یک برای بهبودی به یک ماه […]

مهاجم گلزن استقلال در هفته اول لیگ برتر با توجه به مصدومیتی که گریبانش را گرفته یک ماه از میادین دور خواهد بود.

 

 

به گزارش “مازنداسپرت“، سجاد شهباززاده که در آستانه دیدار برابر ملوان دچار مصدومیت شد و این دیدار را از دست داد با نظر کادرپزشکی یک برای بهبودی به یک ماه زمان نیاز خواهد داشت و به این ترتیب سه بازی آینده تیمش را از دست خواهد داد.

شهباززاده که در ادامه درخشش اش در فصل گذشته، فصل جدید را با گلزنی آغاز کرده بود با این بدشانسی بزرگ احتمالا شرایط بدی برای بازگشت به ترکیب خواهد داشت و همه چیز به عملکرد پروبچیچ خواهد داشت.

شهباززاده در فصل گذشته ۱۲ گل در ترکیب تیمش به ثمر رسانده بود و در فصل جدید نیز با دو گلی که در بازی اول به نام خود کرده بود از آمادگی اش برای کسب آقای گلی در این رقابت ها خبر داده بود. باید دید کادرپزشکی استقلال می تواند شرایط را برای بازگشت این مهاجم جوان و خوش اخلاق زودتر از موعد اعلام شده فراهم کنند یا آبی پوشان طی سه بازی آینده برابر ذوب ، استقلال اهواز و نفت تهران این بازیکن را در اختیار نخواهند داشت.

منبع:ورزش۳

 

 

پاسخی بگذارید