تاریخ: ۱۲:۰۳ :: ۱۳۹۴/۰۴/۰۹
نام نویسنده: sobhan

در حالیکه فردا قرار است در تورین، دور اول مذاکرات بارسلونا و یوونتوس برای جذب پوگبا آغاز شود، پیشنهاد نجومی جدید منچسترسیتی ممکن است معادلات قبلی را برهم بزند.   به گزارش “مازنداسپرت“، بارسلونا فردا پیشنهاد رسمی خود برای به خدمت گرفتن پوگبا را به یوونتوسی ها ارائه خواهد داد. این پیشنهاد قرارداد، ۵ ساله، […]

در حالیکه فردا قرار است در تورین، دور اول مذاکرات بارسلونا و یوونتوس برای جذب پوگبا آغاز شود، پیشنهاد نجومی جدید منچسترسیتی ممکن است معادلات قبلی را برهم بزند.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، بارسلونا فردا پیشنهاد رسمی خود برای به خدمت گرفتن پوگبا را به یوونتوسی ها ارائه خواهد داد. این پیشنهاد قرارداد، ۵ ساله، شامل ۸۰ میلیون یورو هزینه انتقال، ۹ میلیون یورو حقوق سالیانه به پوگبا و نیز برای سال ۲۰۱۶ خواهد بود. بارسلونا چون نمی تواند تا ۱ ژانویه ۲۰۱۶ بازیکنی را بصورت رسمی خریداری کند، از ژوئن ۲۰۱۶ می تواند پوگبا را در اختیار داشته باشد و این ستاره فرانسوی فصل بعد نیز برای یوونتوس بازی خواهد کرد.

امروز کالچومرکاتو گزارش داد که باشگاه منچسترسیتی پیشنهاد قراردادی ۵ ساله به ارزش ۱۰۰ میلیون یورو به یوونتوس برای جذب پوگبا ارائه داده است. آنها حقوق ۱۳٫۵ میلیون یورویی سالانه و نیز ۳۰ میلیون یورو به عنوان پاداش انتقال به خود پوگبا پرداخت خواهند داد.

بدین ترتیب همه چیز به خود پوگبا بستگی خواهد داشت. سیتی یا بارسا؟ انتخابی دشوار برای ستاره ای که این روزها همه تیم های بزرگ را علاقمند به خود می بیند. البته طبق ادعای رسانه های کاتالونیا، یوونتوس و پوگبا، بارسلونا را به پول های سیتی ترجیح می دهند.
یوونتوس از یک سو می تواند این بازیکن را یک فصل بیشتر در اختیار داشته باشد و از سوی دیگر پوگبا نیز در آستانه رقابت های یورو ۲۰۱۶، یک سال دیگر در تیم و فضایی که بدان عادت دارد باقی خواهد ماند.

 

منبع:ورزش۳


پاسخی بگذارید