تاریخ: ۷:۵۹ :: ۱۳۹۴/۰۵/۱۸
نام نویسنده: sobhan

وزیر ورزش و جوانان در پیامی فرا رسیدن روز خبرنگار را به راویان اخبار و تلاشگران عرصه رسانه تبریک گفت. به گزارش مازنداسپرت ،پیام دکتر محمود گودرزی  به شرح ذیل است: بنام آفریدگار اندیشه جوانه های بالندگی هر فرهنگ را همواره باید از فرهیختگانی انتظار داشت که صبر و عشق را توشه ی راه دشوار […]

وزیر ورزش و جوانان در پیامی فرا رسیدن روز خبرنگار را به راویان اخبار و تلاشگران عرصه رسانه تبریک گفت.

به گزارش مازنداسپرت ،پیام دکتر محمود گودرزی  به شرح ذیل است:

بنام آفریدگار اندیشه

جوانه های بالندگی هر فرهنگ را همواره باید از فرهیختگانی انتظار داشت که صبر و عشق را توشه ی راه دشوار رسیدن به بلندای روشن دانایی ساخته اند.

خبرنگاران ،قاصدان امین و راویان صدیق اطلاعات و اخبارند که بی قرار بر مدار رویدادها و حوادث می کاوند تا جان های تشنه دانستن سیراب شوند.

بدرستی که دانستن حق مردم است و هر ایرانی باید از فرصت کسب اطلاعات برخوردارشده ، تا هنگام تصمیم سازی و تصمیم گیری در شرایط حساس بتواند بهترین ها را انتخاب کند ، همانگونه که دولت تدبیر و امید در پس همین آگاهی ها در انتخابی حداکثری ، بدست آمد.

بی تردید جریان زنده اطلاعات با تکیه بر صداقت ،صراحت و شجاعت خبرنگار در شریان های حیاتی جامعه به گردش درآمد و شناخت را  افزون تر کرد .

مجموعه وزارت ورزش و جوانان با تکیه بر این امر مهم ، تعامل میان بدنه وزارتخانه و خانواده ی بزرگ رسانه را  در دستور کارخود قرار دادو با بهره گیری از نقدهای  روشنگرانه اصحاب رسانه ،گام هایی بلند برای کسب موفقیت با تکیه بر حامیان فکری فعال در عرصه رسانه، جوانان و ورزشکاران برومند این سرزمین برداشت.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان عرصه خبر به ویژه شهید گرانقدر صارمی ،این روز بزرگ را به خانواده بزرگ رسانه تبریک عرض می کنم .
 

محمود گودرزی
وزیر ورزش و جوانان

پاسخی بگذارید