تاریخ: ۱۱:۲۵ :: ۱۳۹۴/۰۴/۰۹
نام نویسنده: sobhan

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان نفت‌تهران احتمالا به همکاری خود با این باشگاه ادامه خواهد داد.       به گزارش “مازنداسپرت“، بیرانوند که صحبت های مختلفی درباره او در فصل نقل و انتقالات وجود دارد، دیروز به ورزش سه گفته بود قصد دارد به تراکتورسازی برود و امروز با این تیم قرارداد خواهد بست اما اخبار […]

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان نفت‌تهران احتمالا به همکاری خود با این باشگاه ادامه خواهد داد.

     

به گزارش “مازنداسپرت“، بیرانوند که صحبت های مختلفی درباره او در فصل نقل و انتقالات وجود دارد، دیروز به ورزش سه گفته بود قصد دارد به تراکتورسازی برود و امروز با این تیم قرارداد خواهد بست اما اخبار تازه حاکی از آن است که این دروازه‌بان لرستانیک فصل دیگر را هم در نفت سپری خواهد کرد.

بنابر قانون سازمان لیگ اگر بیرانوند از دانشگاه خود انصراف داده باشد تا خود را سرباز کند تا ۶ ماه نمی‌ تواند این کار را انجام بدهد و از نظر قانونی موضوع تحصیل او در مدت نیمی از فصل مقدم بر موضوع خدمت اوست.

بیرانوند که شب گذشته در تمرین تیم نفت شرکت کرده، با وجود همه علاقه ای که به جدایی داشت باید طبق قرارداد در نفت باقی بماند مگر آنکه نفتی ها بخواهند او را در ازای مبلغی در اختیار باشگاه دیگری قرار بدهند. آغاز مذاکرات تراکتورسازی با رحمان احمدی به همین دلیل است.

منبع:ورزش۳

 

   

 

 

پاسخی بگذارید