تاریخ: ۱۷:۳۰ :: ۱۳۹۴/۰۵/۱۷
نام نویسنده: sobhan

معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش با اشاره به اینکه “نایب قهرمانی تیم «ب» ایران در مسابقات آسیا بسیار ارزشمند است”، گفت: به نظرم نتیجه خوبی رقم خورد و ما وظیفه خود می‌دانیم که از همه تیم‌های ورزشی حمایت کنیم.     به گزارش “مازنداسپرت“، نصرالله سجادی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: البته که […]

معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش با اشاره به اینکه “نایب قهرمانی تیم «ب» ایران در مسابقات آسیا بسیار ارزشمند است”، گفت: به نظرم نتیجه خوبی رقم خورد و ما وظیفه خود می‌دانیم که از همه تیم‌های ورزشی حمایت کنیم.

 

 

به گزارش “مازنداسپرت“، نصرالله سجادی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: البته که از تیم والیبال «ب» ایران راضی هستیم و به آنها تبریک می‌گوییم. به نظرم نتیجه خیلی خوبی است. ما با تیم دوم خود در این مسابقات شرکت کردیم و نایب قهرمان آسیا شدیم.

وی افزود: مطمئن باشید وزارت ورزش حمایت‌های خوبی از والیبال و تمام تیم‌های ورزشی به عمل می‌آورد و فکر می‌کنم که این چهارمین روزی است که در این مسابقات به سالن آمده‌ام تا از نزدیک کار تیم را شاهد باشم.

سجادی در پاسخ به این‌ ادعا که ورزشکاران بیشتر دنبال حمایت‌های مادی هستند، گفت: خیر این‌طور نیست؛ این شما خبرنگاران هستید که بیشتر این موضوع را پیگیری می‌کنید.

معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش همچنین درباره برگزاری مجامع انتخاباتی فدراسیون‌ها اظهار کرد: ما برگزاری مجامع انتخاباتی را در اولویت کارهایمان داریم. فردا مجمع فدراسیون گلف را برگزار می‌کنیم و به تدریج سایر فدراسیون‌ها را هم تا آخر سال در برنامه خواهیم داشت.

سجادی همچنین درباره احتمال اخذ میزبانی مسابقات جهانی والیبال با توجه به محدودیت حضور بانوان در سالن، تاکید کرد: اصلاً مشکلی در این باره وجود ندارد.

منبع:ورزش۳

 

 

 

 

پاسخی بگذارید