تاریخ: ۱۷:۲۶ :: ۱۳۹۴/۰۵/۱۷
نام نویسنده: sobhan

مهاجم جوان فوتبال کشورمان بعد از یکسال حضور در لیگ اسپانیا در این فصل در لیگ یونان حاضر خواهد شد.   به گزارش “مازنداسپرت“، کریم انصاریفرد که شرایط به گونه ای که پیش بینی می کرد در لیگ اسپانیا و تیم اوساسونا برای او پیش نرفت، با توجه به پیشنهاداتش لیگ یونان را انتخاب کند […]

مهاجم جوان فوتبال کشورمان بعد از یکسال حضور در لیگ اسپانیا در این فصل در لیگ یونان حاضر خواهد شد.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، کریم انصاریفرد که شرایط به گونه ای که پیش بینی می کرد در لیگ اسپانیا و تیم اوساسونا برای او پیش نرفت، با توجه به پیشنهاداتش لیگ یونان را انتخاب کند و در حال حاضر در حال مذاکره با تیم پانیونیوس این کشور است.

کریم انصاریفرد در گفتگویی کوتاه با ورزش سه ضمن تبریک روز خبرنگار به تمام خبرنگاران و اهالی رسانه گفت: این روز را به تمامی خبرنگاران عزیز که عصاره تلاش و دلسوزی در فوتبال هستند تبریک می گویم و امیدوارم مثل همیشه در انتشار مطالب موفق باشند. جا دارد به خانواده محترم مهدی نفر نیز تسلیت بگویم و جای این خبرنگار را نیز خالی می بینیم و برایش آرزوی رحمت و شادی دارم.

وی در مورد حضورش در یونان و مذاکره با تیم پانیونیوس این کشور نیز گفت: پیشنهاد خوبی از این کشور دریافت کرده ام و در حال حاضر البته قراردادی امضا نشده و مقدمات ابتدایی قراردادم را پشت سر می گذارم.

انصاریفرد در ادامه گفت: طی چند روز اخیر با هیچ رسانه ای صحبت نداشتم و درگیر مذاکراتم با تیم پانیونیوس بودم. هنوز کارم با تیم پانیونیوس به پایان نرسیده و بعد از عقد قرارداد با تیم جدیدم همه چیز را خواهم گفت.

 

منبع:ورزش۳

 

 

 

پاسخی بگذارید