تاریخ: ۱۷:۲۴ :: ۱۳۹۴/۰۵/۱۷
نام نویسنده: sobhan

محمدرضا خلعتبری مهاجم سپاهان در بازی با ذوب آهن گل نزد اما بازی خیلی خوبی از خود به نمایش گذاشت.   خلعتبری در مورد این بازی جذاب و دیدنی به “مازنداسپرت” گفت: بازی جذاب و خوبی را از هر دو تیم دیدیم. به نظر من هر دو تیم در این بازی برای برد فرصت داشتند […]

محمدرضا خلعتبری مهاجم سپاهان در بازی با ذوب آهن گل نزد اما بازی خیلی خوبی از خود به نمایش گذاشت.

 

خلعتبری در مورد این بازی جذاب و دیدنی به “مازنداسپرت” گفت: بازی جذاب و خوبی را از هر دو تیم دیدیم. به نظر من هر دو تیم در این بازی برای برد فرصت داشتند اما ما در مجموع بهتری بودیم و از لحاظ دفاعی خوب کار کردیم و در زمین سرتر بودیم.

او در مورد عملکرد شهاب گردان در بازی با ذوب آهن گفت:ما دو دروازه بان خوب و آماده داریم که به سپاهان کمک کردند. شهاب از لحاظ فنی از بهترین دروازه بانان است و در این بازی خیلی خوب برای تیم کار کرد و فرصت خوبی را از مهاجمان ذوب آهن گرفت. امیدوارم او بتواند دوباره به تیم ملی دعوت شود و به حقش برسد. شهاب هفته به هفته اول بهتر می شود.

خلعتبری در مورد بردهای یک گله سپاهان در این فصل هم صحبت کرد: من قبول دارم نتیجه یک بر صفر شکننده است اما سه امتیاز از هر چیزی مهم تر است. ما با هماهنگی بیشتر در بازی های آینده می توانیم گل های بیشتری بزنیم اما با یک گل هم می توانیم ببریم.خودم هم برای گل زدن عجله ای ندارم و دوست دارم به تیمم کمک کنم.

این مهاجم در مورد صحنه ای که ذوبی ها به خطای پنالتی اعتقاد داشتند هم گفت: عبدالله بعد از بازی گفت، توپ به دستش نخورده و پنالتی نبوده است.مطمئن باشید اگر پنالتی بود داور می گرفت. من به اقای محسن قهرمانی تبریک می گویم که با آمادگی کامل برگشت.او داور خوبی است و حقش نبود از فوتبال و داوری دور باشد. امیدوارم او بتواند به روزهای خوبش برگردد.

 

منبع:ورزش۳

 

 

 

 

 

پاسخی بگذارید