تاریخ: ۱۷:۰۸ :: ۱۳۹۴/۰۵/۱۷
نام نویسنده: sobhan

ستاره استقلال خوزستان بعد از پیروزی مقابل پرسپولیس معتقد است بهترین شب زندگی اش را سپری کرده است.   به گزارش مازنداسپرت:حسن بیت‌سعید مهاجم استقلال خوزستان با دو گلی که به پرسپولیس زد، بدون شک بهترین بازیکن تیمش در بازی با پرسپولیس بود. به همین بهانه با او گفت‌وگویی داشتیم.چه اتفاقي افتاد كه دو گل […]

ستاره استقلال خوزستان بعد از پیروزی مقابل پرسپولیس معتقد است بهترین شب زندگی اش را سپری کرده است.

 

به گزارش مازنداسپرت:حسن بیت‌سعید مهاجم استقلال خوزستان با دو گلی که به پرسپولیس زد، بدون شک بهترین بازیکن تیمش در بازی با پرسپولیس بود. به همین بهانه با او گفت‌وگویی داشتیم.
چه اتفاقي افتاد كه دو گل به پرسپوليس زدي؟
واقعاً براي بازي با پرسپوليس خيلي انگيزه داشتم. البته همه بازيكنان ما در ديدار با پرسپوليس باانگيزه بودند. تيم ما در بازي با سپاهان هم مستحق باخت نبود و در واقع در بازي با پرسپوليس عهد بسته بوديم كه بايد حريف را شكست دهيم تا امتياز خانگي از دست‌مان نپرد. خدا به من دوباره نگاه كرد و من هم خدا را شكر مي‌كنم از دو فرصتي كه به دست آوردم، به بهترين نحو استفاده كردم و دو گل زيبا زدم. شايد باور نكنيد اما يك حسي داشتم و مطمئن بودم به پرسپوليس گل مي‌زنم.

خط دفاع و دروازه‌بان پرسپوليس تو را سورپرايز نكردند؟
خط دفاع پرسپوليس ضعيف بود اما من فكر مي‌كنم پرسپوليس تيم خوبي است و باخت به ما چيزي از ارزش‌هاي آنها كم نمي‌كند!

چرا بعد از ۱۰ نفره شدن پرسپوليس، تيم مهمان بيشتر روي دروازه‌تان فشار آورد و نزديك بود ۱۰ نفره بازي را به تساوي بكشاند؟!
خط مياني و حمله ما دوندگي زيادي داشتند، به همين دليل از دقيقه ۷۰به بعد كم آورده بوديم و به همين دليل بود كه پرسپوليس در دقايق پاياني خيلي روي دروازه ما فشار آورد و ما هم ناخواسته عقب كشيديم.

در ليگ پانزدهم كه سرنوشتي مانند ليگ چهاردهم پيدا نخواهيد كرد؟
امسال ما قطعاً تيم بهتري داريم و من اطمينان دارم تيم ما در ليگ پانزدهم در ميانه‌هاي جدول قرار خواهد گرفت و به سرنوشت ليگ پانزدهم دچار نخواهد شد.

 

منبع:خبرآنلاین

پاسخی بگذارید