تاریخ: ۱۷:۰۶ :: ۱۳۹۴/۰۵/۱۷
نام نویسنده: sobhan

مهاجم جوان پرسپولیس می گوید به نظر کادر فنی احترام می گذارد و هرچه برانکو صلاح بداند انجام می‌دهد.   به گزارش مازنداسپرت:پرسپولیس در هفته دوم لیگ ‌برتر برابر استقلال خوزستان اولین شکست این فصل خود را تجربه کرد. علی علیپور که در هفته اول گل زیبایی برابر پدیده به ‌ثمر رسانده بود، در این […]

مهاجم جوان پرسپولیس می گوید به نظر کادر فنی احترام می گذارد و هرچه برانکو صلاح بداند انجام می‌دهد.

 

به گزارش مازنداسپرت:پرسپولیس در هفته دوم لیگ ‌برتر برابر استقلال خوزستان اولین شکست این فصل خود را تجربه کرد. علی علیپور که در هفته اول گل زیبایی برابر پدیده به ‌ثمر رسانده بود، در این هفته در ترکیب سرخپوشان نبود و در ۳۰ دقیقه پایانی به میدان رفت که نتوانست مانع شکست تیمش شود. 

انتظار مي‌رفت در اهواز در تركيب ثابت باشي ولي برانكو فقط در نيم ساعت پاياني به تو ميدان داد… 
سرمربي تيم برانكو است و هرچه صلاح بداند انجام مي‌دهد. هفته گذشته من در تركيب ثابت بودم ولي در اين بازي نيمكت‌نشين. برانكو خير و صلاح پرسپوليس را بيشتر و بهتر از همه مي‌داند و من به عنوان يك بازيكن وظيفه دارم دستورات سرمربي تيم را اجرا كنم.

يعني از اينكه در تركيب ثابت نبودي ناراحت نيستي؟
نه. چرا بايد ناراحت باشم؟ من سرباز پرسپوليس هستم و به عنوان سرباز حق ناراحتي و اعتراض ندارم و هر چه مربيان بگويند، انجام مي‌دهم.

باخت تلخي را تجربه كرديد… 
بله. اين باخت فني نبود. ما در اين بازي به گرماي شديد، گرد و غبار شديدي كه در ورزشگاه حاكم بود و بدشانسي باختيم. باور كنيد در نيم ساعت آخر كه به زمين آمديم با اينكه ۱۰نفره بوديم، خيلي موقعيت داشتيم، ضمن اينكه در خيلي از مواقع به خاطر آب و هواي نامناسب نمي‌توانستيم همديگر را پيدا كنيم. من فكر مي‌كنم به‌جا بود اين بازي هم در ساعت ۹ شب برگزار مي‌شد.

فكر مي‌كني تو و طارمي بتوانيد زوج مناسبي در خط حمله پرسپوليس باشيد؟
هم من و هم مهدي انگيزه‌هاي زيادي داريم براي اينكه توانايي‌هاي خود را بروز دهيم. از نيم‌فصل دوم فصل قبل كه به پرسپوليس آمدم، چند بار در كنار هم بازي كرده‌ایم و مطمئنم برانكو بهترين استفاده را از ما خواهد كرد زيرا هر دوي ما جوان و باانگيزه هستيم.

 

منبع:خبرآنلاین

پاسخی بگذارید