تاریخ: ۱۷:۰۱ :: ۱۳۹۴/۰۵/۱۷
نام نویسنده: sobhan

رئیس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال حکم نهایی پرونده‌ی اتهام تبانی به باشگاه مس کرمان را اعلام کرد.    به گزارش “مازنداسپرت“، علی اکبر محمدزاده رئیس کمیته‌ی اخلاق فدراسیون فوتبال در این باره گفت: پس از بررسی‌های کاملی که در رابطه با پرونده‌ی اتهام تبانی به مس کرمان انجام گرفت در نهایت وقوع تبانی در این […]

رئیس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال حکم نهایی پرونده‌ی اتهام تبانی به باشگاه مس کرمان را اعلام کرد.

 

 به گزارش “مازنداسپرت“، علی اکبر محمدزاده رئیس کمیته‌ی اخلاق فدراسیون فوتبال در این باره گفت: پس از بررسی‌های کاملی که در رابطه با پرونده‌ی اتهام تبانی به مس کرمان انجام گرفت در نهایت وقوع تبانی در این پرونده محرز نشد و مسلم گردید که که در این پرونده تبانی واقع نگردیده است.

محمدزاده ادامه داد: در این پرونده صرفا به دلیل برخی تخلفات انجام گرفته، رایی پیش از این صادر گردیده است که به طرفین ابلاغ گردید که پیرامون این رای نیز که شامل محرومیت برای برخی افراد بود، حق اعتراض و استیناف برای افراد وجود دارد و آن‌ها می‌توانند نسبت به رای صادر شده اعتراض نمایند.

رئیس کمیته‌ی اخلاق فدراسیون فوتبال افزود: طبق تحقیقات و بررسی‌های انجام شده برای ما مشخص گردید که باشگاه مس کرمان از باشگاه‌های منظم و دارای انضباط اخلاقی و مالی بسیار مناسبی است و این نتیجه‌گیری حاصل تحقیقات وسیع هیات تحقیق و بررسی بود که به طور ویژه از فدراسیون فوتبال به باشگاه مس اعزام گردید و در این باشگاه به طور مفصل انجام گرفت. بهرشکل مجموعه‌ی هیات مدیره‌ی باشگاه مس کرمان، شرکت صنایع ملی مس ایران و مردم شریف کرمان دارای شخصیتی کامل هستند و برای جامعه فوتبال ایران نیز قابل احترام می باشند.

محمدزاده تاکید کرد: برای ما نیز بسیار مبهم بود که چرا و به چه دلایلی برخی قصد داشتند در خصوص باشگاه مس کرمان رایی سنگین صادر شود و یا حتی فشارهای زیادی وارد نمودند که بازی‌های این تیم در فصل قبل متوقف شود. این فشارها به خصوص در بازی برابر مس رفسنجان و استقلال صنعتی در مرحله‌ی پلی‌آف به اوج خود رسید اما با توجه به اینکه کمیته‌ی اخلاق کار اصلی خود را یک امر حقوقی و قضایی می‌بیند، با در نظر گرفتن کلیه مدارک و محتویات پرونده، در آن زمان با این پیشنهادات موافقت نکرد و در مقابل بسیاری از فشارها نیز ایستادگی نمود تا در این پرونده به بهترین شکل ممکن رسیدگی انجام گیرد.

 

منبع:ورزش۳

 

پاسخی بگذارید