تاریخ: ۱۶:۵۱ :: ۱۳۹۴/۰۵/۱۷
نام نویسنده: sobhan

کوین دی بروین برای پیوستن به سیتی کار سختی در پیش دارد. ولفسبورگی ها حداقل ۶۳ میلیون یورو از منچسترسیتی می خواهند تا اجازه جدایی ستاره بلژیکی را صادر کنند.   به گزارش “مازنداسپرت“، در حالیکه دی بروین دو روز پیش به رسانه ها گفته بود که فصل بعد نیز در ولفسبورگ خواهد ماند اما […]

کوین دی بروین برای پیوستن به سیتی کار سختی در پیش دارد. ولفسبورگی ها حداقل ۶۳ میلیون یورو از منچسترسیتی می خواهند تا اجازه جدایی ستاره بلژیکی را صادر کنند.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، در حالیکه دی بروین دو روز پیش به رسانه ها گفته بود که فصل بعد نیز در ولفسبورگ خواهد ماند اما شایعات و اخبار در مورد او همچنان ادامه دارند. دی بروین فصل گذشته به عنوان بهترین بازیکن بوندسلیگا برگزیده شد و رکورد پاس گل را نیز به نام خود به ثبت رساند.

طبق ادعای مدیر برنامه های این ستاره بلژیکی، منچسترسیتی همچنان به تلاش خود برای جذب دی بروین ادامه می دهد و تماس ها بین دو باشگاه همچنان ادامه دارد. طبق ادعای ایجنت دی بروین، ولفسبورگ برای فروش دی بروین، در آخرین پیشنهاد خود خواهان دریافت ۶۳ میلیون یورو شده است. مبلغی مشابه انتقال دی ماریا از یونایتد به PSG. حال باید دید واکنش مدیران سیتی به این توقع مالی بالا چه خواهد بود.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید