تاریخ: ۱۶:۴۶ :: ۱۳۹۴/۰۵/۱۷
نام نویسنده: sobhan

سوپرجام ایتالیا در فصل جاری نیز کیلومترها دورتر از خاک این کشور برگزار شد.یووه و لاتزیو در شانگهای چین به مصاف هم رفتند که درنهایت این بازی با پیروزی ۲-۰ یوونتوس خاتمه یافت.   به گزارش “مازنداسپرت“، زمستان گذشته یوونتوس و ناپولی، سوپرجام ایتالیا را در امارات متحده عربی برگزار کردند که در نهایت ناپولی […]

سوپرجام ایتالیا در فصل جاری نیز کیلومترها دورتر از خاک این کشور برگزار شد.یووه و لاتزیو در شانگهای چین به مصاف هم رفتند که درنهایت این بازی با پیروزی ۲-۰ یوونتوس خاتمه یافت.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، زمستان گذشته یوونتوس و ناپولی، سوپرجام ایتالیا را در امارات متحده عربی برگزار کردند که در نهایت ناپولی پیروز میدان شد. ساعاتی پیش نیز در کشور چین، یووه به عنوان قهرمان سری آ و کوپا ایتالیا و لاتزیو نیز به عنوان نایب قهرمان کوپا ایتالیا برای تعیین فاتح سوپرجام به مصاف هم رفتند.

یوونتوس با ترکیبی متفاوت نسبت به فصل گذشته، در مقابل لاتزیو با همان ترکیب آشنای سال گذشته قرار گرفته بود. جدایی پیرلو، ته وز و ویدال از یک سو و مصدومیت موراتا باعث شده بود تا آلگری ترکیبی متفاوت را برابر لاتزیو قرار دهد.

با این حال یوونتوس که حمایت بخش اعظمی از ورزشگاه را در اختیار داشت، در نیمه اول تیم برتر میدان بود هرچند که هیچ یک از دو تیم نتوانستند یک خطر ۱۰۰ درصد گل را روی دروازه های یکدیگر خلق کنند. چند حرکت خوب از پوگبا و یکی دو موقعیت نصفه و نیمه از سوی کلوزه و اندرسون، شاید مهمترین موقعیت های بازی در نیمه اولی بودند که با تساوی بدون گل به اتمام رسید.
منبع:ورزش۳

 

پاسخی بگذارید