تاریخ: ۱۶:۳۱ :: ۱۳۹۴/۰۵/۱۷
نام نویسنده: sobhan

دیدار تیم های منچستریونایتد و تاتنهام از هفته اول لیگ برتر انگلیس، لحظاتی پیش با نتیجه ۱-۰ به سود منچستریونایتد خاتمه یافت.   به گزارش “مازنداسپرت“، لیگ برتر فصل ۲۰۱۵-۲۰۱۶، با دیدار یونایتد و تاتنهام در الدترافورد رسما آغاز شد. شیاطین سرخ با ترکیبی که به نسبت فصل گذشته تفاوت های عمده ای داشت برابر […]

دیدار تیم های منچستریونایتد و تاتنهام از هفته اول لیگ برتر انگلیس، لحظاتی پیش با نتیجه ۱-۰ به سود منچستریونایتد خاتمه یافت.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، لیگ برتر فصل ۲۰۱۵-۲۰۱۶، با دیدار یونایتد و تاتنهام در الدترافورد رسما آغاز شد. شیاطین سرخ با ترکیبی که به نسبت فصل گذشته تفاوت های عمده ای داشت برابر تاتنهامی قرار گرفت که تقریبا ترکیب اصلی فصل گذشته خود را حفظ کرده بود. حضور تازه واردهایی چون دیپای، اشنایدرلین، رومرو و دارمیان، رنگ و بوی تازه ای به منچستریونایتد داده بود.

 

 بازی بر خلاف انتظارات با برتری نسبی تاتنهام آغاز شد و این تیم تا دقیقه ۱۷ بازی، دو سه خطر تقریبا جدی توسط اریکسون، کین و واکر روی دروازه یونایتد خلق کرد اما ضربات نهایی بی دقت بوده و به خارج رفتند تا اینکه سرانجام یونایتد روی اولین خطر جدی خود و روی اشتباه مسلم واکر به گل دست یافت.

مدافع تاتنهام در دادن پاس دچار یک اشتباه فاحش شد. یانگ توپ را تصاحب کرد و آن را به ماتا رساند. ماتا نیز بی معطلی وین رونی را درون محوطه جریمه در موقعیت تک به تک با دروازه بان قرار داد. پیش از اینکه رونی به توپ ضربه بزند، این واکر بود که با دخالت خود سعی در فرستادن توپ به کرنر را داشت اما به اشتباه، دروازه خودی را باز کرد تا اولین گل به خودی فصل به نام او ثبت شود.

 

در ادامه، بازی تقریبا کم حادثه ای را شاهد بودیم و حملات تاتنهام برای زدن گل تساوی حاصلی نداشت. تاتنهام روی حرکات خوب کین و اریکسون، تا بیرون محوطه جریمه یونایتد خوب  پیشروی می کرد اما برنامه خاصی برای نفوذ به درون محوطه و رسیدن به گل نداشت. نیمه اول با همان یک گل به سود شیاطین سرخ به اتمام رسید.
نیمه دوم با فشار محسوس تاتنهام آغاز شد اما این تیم همچنان از مشکل نیمه اول خود رنج می برد. اولین خطر تقریبا جدی تاتنهام دقیقه ۵۷ روی ضربه آزاد اریکسن رقم خورد اما رومرو کار دشواری برای مهار این توپ نداشت. یونایتد هم دقیقه ۶۵ توسط رونی صاحب یک ضربه آزاد، تقریبا چسبیده به محوطه جریمه شد که رونی این توپ را به آسمان فرستاد.

تاتنهام در ده دقیقه پایانی فشار روی دروازه یونایتد را مضاعف کرد اما درخشش رومرو در سه صحنه باعث بسته ماندن دروازه شیاطین سرخ شد. یک بار ضربه سر هری کین و دو ضربه محکم از اریکسن را رومرو به زیبایی مهار کرد تا یونایتد همچنان تک گل خود را حفظ کرده باشد.
سرانجام این بازی با همان گل به خودی واکر به سود منچستریونایتد به اتمام رسید تا شیاطین سرخ به لطف واکر و نیز درخشش رومرو، فصل را با پیروزی آغاز کند.
منبع:ورزش۳

 

پاسخی بگذارید