تاریخ: ۱۶:۲۸ :: ۱۳۹۴/۰۵/۱۷
نام نویسنده: sobhan

مدیر برنامه های کرار جاسم در پاسخ به صحبتهای معاون باشگاه استقلال، به نکات جدید اشاره کرده است. نکاتی که می تواند کرار- استقلال را به مرز پایان همکاری برساند.     علی نظری جویباری صحبتهای جدیدی علیه کرار جاسم و مدیر برنامه های او به زبان آورده است. طاهر سعیدی، مدیر برنامه های کرار […]

مدیر برنامه های کرار جاسم در پاسخ به صحبتهای معاون باشگاه استقلال، به نکات جدید اشاره کرده است. نکاتی که می تواند کرار- استقلال را به مرز پایان همکاری برساند.

 

 

علی نظری جویباری صحبتهای جدیدی علیه کرار جاسم و مدیر برنامه های او به زبان آورده است. طاهر سعیدی، مدیر برنامه های کرار در گفتگو با خبرنگار ” مازنداسپرت” در پاسخ به معاون باشگاه استقلال می گوید:« من عشق مصاحبه ندارم. صحبتهای من به این دلیل است که دوست دارم خبرنگاران زحمتکش در جریان مفاد کامل قرارداد کرار قرار بگیرند. من صحبت کردم، چون باید از حق بازیکن دفاع کنم. استقلالی ها از این کار من خوششان نمی آید. آنها دوست دارند حتی اگر بدقولی می کنند صدای کسی در نیاید. حالا همه فهمیده اند که مشکل از باشگاه استقلال است. آقای نظری، شما که حرفه ای هستید چرا چک بدون مهر صادر می کنید؟ شما که حرفه ای هستید چرا توافق با کرار را امضا نمی کنید؟ فقط می خواهم مردم را در جریان کامل قرار بدهم تا فکر نکنند کرار حاشیه ساز است.»

مدیر برنامه های کرار در ادامه می گوید:« چک باشگاه استقلال برای تیرماه است اما الان به اواسط مرداد رسیده ایم اما هنوز پاس نشده. کاش باشگاه استقلال به چک خود احترام می گذاشت و آن را پاس می کرد تا اینقدر حاشیه درست نشود. یک چک ۵۰۰ میلیونی به کرار داده اند که پاس نشده. ابتدا یک چک غیر معتبر دادند و بعد هم چکی دادند که پولی در حسابش نبود. دیشب هم آقای نظری به کرار گفتند برو هتل تا سوئیچ ماشینت را برایت بیاوریم اما باز هم به وعده اش عمل نکرد. یادم نمی رود وقتی ابتدای فصل برای مذاکره به دفتر نظری رفتم، او قول داد که با اسپانسر قوی پول کرار را پرداخت کند. الان نه از آن وعده ها خبری هست و نه از حرف های صادقانه. نظری هم از این ناراحت است که من ایجنت هستم و قوانین فیفا را می دانم.»

سعیدی در مورد نتیجه این کشمکش ها می گوید:« نمی دانم چه پیش می آید. فقط این را می دانم که شاید کرار امروز به تمرین نرود. اگر هم تا نیم فصل، باشگاه استقلال ۵۰ درصد از مبلغ قرارداد او را پرداخت نکند، قرارداد کرار فسخ می شود و او می تواند به تیم دیگری برود.»

منبع:ورزش۳

 

پاسخی بگذارید