تاریخ: ۱۸:۴۸ :: ۱۳۹۵/۰۸/۱۰
نام نویسنده: sobhan

  هافبک استقلال گفت: در بازی با فولاد انرژی ما تحلیل رفته بود و به خاطر همین موضوع کمتر ایجاد موقعیت گل کردیم.   به گزارش مازنداسپرت ؛ جابر انصاری پس از پیروزی استقلال مقابل مس کرمان در جام حذفی گفت: بازی بسیار خوبی بود، پس از دیدار سختی که در هوای گرم اهواز انجام دادیم بدن‌هایمان […]

 

خبرگزاری فارس: انصاری: در بازی با فولاد انرژی‌مان تحلیل رفت/ موقعیت گل هم ایجاد می‌کنیم

هافبک استقلال گفت: در بازی با فولاد انرژی ما تحلیل رفته بود و به خاطر همین موضوع کمتر ایجاد موقعیت گل کردیم.

 

به گزارش مازنداسپرت ؛ جابر انصاری پس از پیروزی استقلال مقابل مس کرمان در جام حذفی گفت: بازی بسیار خوبی بود، پس از دیدار سختی که در هوای گرم اهواز انجام دادیم بدن‌هایمان کمی تحلیل رفت، ولی خوشبختانه امروز توانستیم برنده شویم و به مرحله بعد صعود کنیم.

وی در مورد اینکه امروز استقلال عملکرد خوبی نداشت، اظهار کرد: نمی‌شود گفت عملکرد ما خوب نبوده است، بازی با مس سنگین و سخت بود، آنها انگیزه زیادی داشتند،‌اما خوشبختانه ما توانستیم برنده شویم.

انصاری در مورد اینکه آیا خستگی دلیل خوبی برای بد بازی کردن استقلال است، اظهار داشت: امروز دو، سه نفر از بازیکنان خود را به دلیل مصدومیت نداشتیم،از طرف دیگر هم امید ابراهیمی که اخیراً پدر خود را از دست داده، کنار ما حضور نداشت. جا دارد این ضایعه را به ابراهیمی تسلیت بگویم و برایش آرزوی سلامتی می‌کنم.

وی در مورد اینکه استقلال موقعیت ایجاد نمی‌کند، تصریح کرد: ما موقعیت ایجاد می‌کنیم. در جریان بازی موقعیت داشتیم و حتی یک موقعیت خوب هم نصیب ما شد./فارس

پاسخی بگذارید