تاریخ: ۱۸:۴۱ :: ۱۳۹۵/۰۸/۱۰
نام نویسنده: sobhan

  سرمربی تیم فوتبال مس کرمان گفت: در طول ۹۰ دقیقه بخصوص در دقایق پایانی می‌توانستیم برنده شویم، حریف را آنالیز کرده بودیم و شیوه بازی استقلال را می‌دانستیم.   به گزارش مازنداسپرت ؛منصور ابراهیم‌زاده پس از شکست یک بر صفر مقابل استقلال در جام حذفی در نشست خبری گفت: من به تیم مس  افتخار می‌کنم. آنها […]

 

خبرگزاری فارس: ابراهیم‌زاده: به تیم مس افتخار می‌کنم/به استقلال دیکته کردیم چطور بازی کند

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان گفت: در طول ۹۰ دقیقه بخصوص در دقایق پایانی می‌توانستیم برنده شویم، حریف را آنالیز کرده بودیم و شیوه بازی استقلال را می‌دانستیم.

 

به گزارش مازنداسپرت ؛منصور ابراهیم‌زاده پس از شکست یک بر صفر مقابل استقلال در جام حذفی در نشست خبری گفت: من به تیم مس  افتخار می‌کنم. آنها توان فوتبالی‌شان را نشان دادند. در طول ۹۰ دقیقه بخصوص در دقایق پایانی می‌توانستیم برنده شویم. حریف را آنالیز کرده بودیم و شیوه بازی استقلال را می‌دانستیم اول ضد حمله و ارسال توپ از کناره بود و فقط یک لحظه تمرکزمان را از دست دادیم ولی در بقیه شرایط مسلط بودیم.به استقلال دیکته کرده بودیم که چطور بازی کنند. امیدوارم در آینده شرایط مس بهتر باشد تا بتوانیم دوباره نماینده کرمان در لیگ برتر و نماینده ایران در اسیا باشیم.

وی در مورد اینکه مس کرمان امشب مثل مس در لیگ یک نبود و قدرتمند‌تر بود گفت: شرایط لیگ یک بیشتر فیزیکی و درگیرانه است. برنامه ریزی ما برای یکسال نیست بلکه برای دو سال است تا هم پشتوانه سازی کنیم و هم هزینه‌ها را کم کنیم. مطمئنا تیم‌های برنامه دار در نیم فصل دوم شرایطشان بهتر خواهد بود.

ابراهیم‌زاده در مورد اینکه بازیکنان مس خیلی از خودگذشتگی در موقعیت‌های گلزنی نمی‌کردند گفت: اول کنفرانس گفتم اگر جوان ما ‌آن موقعیت را پاس می‌داد شرایط بازی فرق می‌کرد و خوشحالم که شما از اندازه‌های تیم مس صحبت می‌کنید اما متاسفم که گزارشگر بازی بیشتر جنبه‌های منفی را گزارش کرده است و امیدوارم همه در جایگاه خودشان به تیم‌ها احترام  بگذارند و حب وبغضی نداشته باشد. به هر حال جوان می‌خواهد شکوفا شود و برای پیدا کردن درک متقابل نیاز به زمان است تا تجربه کسب کنند. ما در لیگ یک فقط یک شکست داریم و ۷ مساوی که نشان از بی‌تجربگی تیم ماست.

وی در مورد اینکه می‌توانستید استقلال را شکست بدهید گفت: می‌توانستیم استقلال را شکست بدهیم با برنامه، اواخر مسابقه فرصت گلزنی داشتیم. انواع پاس‌ها را بهم دادیم و یک لحظه اشتباه کردیم و شکست خوردیم و به این بازیکنان افتخار می‌کنم که با غیرت بازی و تلاش کردند. صحبت‌های من را مدیران می‌شنوند زیرا هر تیمی در هر جایگاهی باید حمایت شود. فوتبال امروز به شکلی است که انگیزه‌های بیرونی باید در هر شهری حفظ شود و آرزوی موفقیت برای فوتبال ایران دارم./فارس

پاسخی بگذارید