تاریخ: ۱۸:۳۸ :: ۱۳۹۵/۰۸/۱۰
نام نویسنده: sobhan

  عکاسان با ماموران نیروی انتظامی که در پایان بازی قصد داشتند از سوژه‌ای عکسبرداری کنند دچار جر و بحث شدند.   به گزارش مازنداسپرت ؛ در ادامه مرحله یک شانزدهم جام حذفی فوتبال استقلال از ساعت ۱۶ و ۳۵ دقیقه در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم مس کرمان رفت. این بازی با پیروزی یک بر صفر […]

 

خبرگزاری فارس: جر و بحث عکسان با ماموران نیروی انتظامی/ خوش و بش رحمتی و حسین‌خانی در پایان بازی

عکاسان با ماموران نیروی انتظامی که در پایان بازی قصد داشتند از سوژه‌ای عکسبرداری کنند دچار جر و بحث شدند.

 

به گزارش مازنداسپرت ؛ در ادامه مرحله یک شانزدهم جام حذفی فوتبال استقلال از ساعت ۱۶ و ۳۵ دقیقه در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم مس کرمان رفت.

این بازی با پیروزی یک بر صفر استقلال به پایان رسید.

* مهدی رحمتی و فرزاد حسین‌خانی در میانه میدان با یکدیگر خوش و بش کردند.

* علیرضا منصوریان در پایان بازی به سمت جایگا‌ه هواداران تیفوسی استقلال رفت و برای آنها دست تکان داد و سپس تعظیم کرد. او مثل چند نوبت گذشته همانند خوشحالی گل برخی بازیکنان که پشت خود را می‌کنند و شماره نشان می‌دهند این کار را کرد.

* پندار توفیقی دبیر هیأت مدیره استقلال را ماموران نمی‌شناختند و اجازه نمی‌دادند او به رختکن برود در همین حین روزبه چشمی از آن منطقه عبور کرد. بعد از رایزنی‌ها و وساطت‌هایی که صورت گرفت توفقی هم توانست از آن منطقه رد شود.

* بازیکنان استقلال به محسن کریمی بابت گلی که به ثمر رساند تبریک گفتند.

* ابراهیم‌زاده و رحمتی در پایان بازی در میانه میدان با یکدیگر گفت‌وگو کردند.

* عکسان با ماموران نیروی انتظامی دچار بحث شدند. آنها وقتی منصوریان سمت هواداران رفت قصد داشتند از او عکس بگیرند که ماموران مانع از این کار شدند و عکاسان با توجه به اینکه در جایگاه پشت نقطه کرنر که مخصوص به خودشان هست قرار داشتند به این مسئله اعتراض کردند و بحثی بین آنها در گرفت./فارس

پاسخی بگذارید