تاریخ: ۱۸:۳۲ :: ۱۳۹۵/۰۸/۱۰
نام نویسنده: sobhan

  کاپیتان تیم فوتبال مس گفت: از یعقوب کریمی به عنوان یک بازیکن باتجربه توقع نداشتم آن رفتار را با یک جوان انجام دهد.   به گزارش مازنداسپرت ؛ فرزاد حسین‌خانی پس از شکست مس کرمان مقابل تیم استقلال گفت: در ضربات آخر بی‌دقت بودیم و اگر تمرکز بیشتری می‌کردیم می‌توانستیم برنده شویم، به هر حال قسمت […]

 

خبرگزاری فارس: حسین‌خانی: از کریمی توقع آن رفتار را نداشتم/ باید روی ضربات آخر تمرکز کنیم

کاپیتان تیم فوتبال مس گفت: از یعقوب کریمی به عنوان یک بازیکن باتجربه توقع نداشتم آن رفتار را با یک جوان انجام دهد.

 

به گزارش مازنداسپرت ؛ فرزاد حسین‌خانی پس از شکست مس کرمان مقابل تیم استقلال گفت: در ضربات آخر بی‌دقت بودیم و اگر تمرکز بیشتری می‌کردیم می‌توانستیم برنده شویم، به هر حال قسمت این بود.

وی در مورد اینکه شرایط مس چطور است، عنوان کرد: آن‌طور که فکر می‌کنید وضعیت خوبی نداریم، ولی ما تیم بسیار خوبی داریم.

کاپیتان مس در مورد درگیری که بین او و یعقوب کریمی به وجود آمد، اظهار داشت: انتظار نداشتم کریمی با بازیکن ۱۸-۱۷ ساله و جوان به آن شکل برخورد کند. انتظار از بازیکن باتجربه بیشتر است. به همین خاطر از او ناراحت شدم.

حسین‌خانی در مورد اینکه او شناسنامه مس است و آیا قصد خداحافظی ندارد تصریح کرد: نظر لطف شماست، اما سنم فعلاً اجازه می‌دهد زمان زیادی بازی کنم.

وی در مورد اینکه آیا به دنبال کشاندن بازی به پنالتی بودند، عنوان کرد: خیر، ما می‌خواستیم در جریان بازی به گل برسیم و اصلاً هدف پنالتی نداشتیم. دیدید روی ضدحملات ۳-۲ موقعیت خوب ایجاد کردیم.

کاپیتان مس در مورد وضعیت مالی تیمش تصریح کرد: ۳۰ درصد پولمان را داده‌اند و مشکلی نیست.

حسین‌خانی در مورد اینکه رابطه‌اش با مهدی رحمتی در مس چطور بوده است عنوان کرد: ما دوستان نزدیک بوده‌ایم./فارس

پاسخی بگذارید