تاریخ: ۱۳:۰۸ :: ۱۳۹۵/۰۸/۰۹
نام نویسنده: sobhan

حراست وزارت ورزش چند ماهی است که برای توزیع فشنگ در بخش اهداف پروازی در استان مازندران مشکلاتی را ایجاد کرده است.  به گزارش مازنداسپرت و به نقل از شمال ورزشی؛ نواب نوری در خصوص مشکلات هیئت تیراندازی استان مازندران در تامین فشنگ در رشته اهداف پروازی گفت: متاسفانه چند ماهی است که در بحث […]

02333حراست وزارت ورزش چند ماهی است که برای توزیع فشنگ در بخش اهداف پروازی در استان مازندران مشکلاتی را ایجاد کرده است.

 به گزارش مازنداسپرت و به نقل از شمال ورزشی؛ نواب نوری در خصوص مشکلات هیئت تیراندازی استان مازندران در تامین فشنگ در رشته اهداف پروازی گفت: متاسفانه چند ماهی است که در بحث تامین فشنگ در مازندران دچار مشکل هستیم، این استان از بهترین‌ها در  بخش همگانی  و آماتور است و اواخر هفته علاقه‌مندان در این رشته را در قالب مسابقات گردهم می‌آورد و با این کار بسیاری از شکارچیان سازماندهی شدند و از آسیب محیط زیست در این استان جلوگیری می‌شود.

وی در ادامه افزود: چند ماه است که در بحث صورت مصرفی فشنگ در این استان با حراست وزارت ورزش مشکل داریم و آخرین صحبت آنها نیز این است که آن‌قدر در این موضوع به فدراسیون و استان فشار می‌آوریم تا رئیس هیئت را عوض کنیم ما نیز در پاسخ به حراست وزارت ورزش اعلام کردیم که برکناری رئیس هیئت تنها در اختیار مجمع هیئت استان است و اگر هم از سوی رئیس هیئت تخلفی صورت گرفته باید رای دادگاه اعلام و براساس آن رئیس هیئت عزل شود، متاسفانه این ادبیات قانون‌مندی دولت است.

دبیر فدراسیون تیراندازی خاطرنشان کرد: در استانی که تیراندازان زیادی حضور دارند، چند ماهی است که به صورت قطره‌چکانی فشنگ توزیع می‌شود و با حجم زیادی از مراجعه‌کنندگان در استان روبه‌رو هستیم. حراست در اساسنامه فدراسیون هیچ نقشی ندارد اما جالب است که ما حتی برای حمل و نقل فشنگ‌ها در فدراسیون نیز باید از حراست مجموعه آزادی اجازه بگیریم. این فشارها به رشته تیراندازی ضربه خواهد زد.

پاسخی بگذارید