تاریخ: ۱۲:۵۴ :: ۱۳۹۵/۰۸/۰۹
نام نویسنده: sobhan

قدرتی زن مازندرانی شهرداری ارومیه گفت: زمان کافی به رائول لوزانو ندادیم و اگر قرار است سرمربی جدیدی داشته باشم باید به او فرصت دهیم تا شناخت بیشتری درباره تیم ملی پیدا کند. به گزارش مازنداسپرت، مجتبی میرزاجانپور درخصوص شکست‌های شهرداری ارومیه در دو هفته ابتدایی لیگ برتر والیبال به خبرنگار ورزشی آنا، گفت: «تیم […]

02222222222قدرتی زن مازندرانی شهرداری ارومیه گفت: زمان کافی به رائول لوزانو ندادیم و اگر قرار است سرمربی جدیدی داشته باشم باید به او فرصت دهیم تا شناخت بیشتری درباره تیم ملی پیدا کند.

به گزارش مازنداسپرت، مجتبی میرزاجانپور درخصوص شکست‌های شهرداری ارومیه در دو هفته ابتدایی لیگ برتر والیبال به خبرنگار ورزشی آنا، گفت: «تیم ما دیر جمع شد و متاسفانه همه بازیکنان تیم از همان ابتدا هم در تمرینات تیم حضور نداشتند. خود من سه هفته است همزمان با آغاز رقابت‌ها، تمریناتم را با تیم شروع کردم. ضمن اینکه ما مشکل مالی داشتیم و کمی برای حضور در مسابقات به مشکل برخوردیم.»


وی افزود: «رفته‌رفته بهتر می‌شویم و در گذر زمان تبدیل به یکی از مدعیان می‌شویم. بچه‌های تیم هنوز با هم ناهماهنگ هستند و بین پاسور و بازیکنان جلوزن هنوز هماهنگی کامل شکل نگرفته است ولی یقین دارم که در ادامه خیلی بهتر می‌شویم.»


دریافت‌کننده تیم شهرداری ارومیه یادآور شد: «متاسفانه من مصدومیتی در کمر دارم که کمی روی عملکردم تاثیر گذاشته است. منتظر زمان خالی هستم که با فیزیوتراپی مصدومیتم را درمان کنم ولی فعلا درگیر رقابت‌های لیگ هستم.»


او در مورد هماهنگی بازیکنان شهرداری ارومیه با یوبومیر تراویسا سرمربی ایتالیایی تیم بیان داشت: «همه بچه‌ها طبق قوانین سرمربی تیم بازی می‌کنند و چیزی که او می‌خواهند را انجام می‌دهند. شاید اگر در دو هفته اول به تیم‌های قوی و مدعی پیکان و بانک سرمایه نمی‌خوردیم نتایج را واگذار نمی‌کردیم و بچه‌ها بهتر می‌توانستند خواسته‌های سرمربی را پیاده کنند. ما در هر ست جلو بودیم اما متاسفانه کم‌تجربگی بازیکنان باعث شد تا نتیجه را واگذار کنیم. به‌طور حتم در ادامه راه موفق‌تر خواهیم بود و امروز هم برابر کاله‌مازندران به رغم آنکه بازی سختی داریم اما به دنبال برنده شدن خواهیم بود.»


میرزاجانپور درباره محرومیت تیم شهرداری ارومیه از حضور تماشاگران در دیدار امروز مقابل کاله مازندران تصریح کرد: «متاسفانه جو سالن‌های والیبال نه در ارومیه و نه در دیگر شهرها مناسب نیست و دائما شاهد فحاشی هستیم. به‌نظرم کمیته انضباطی باید با مدیریت خود اجازه ندهد که این فحاشی‌ها ادامه یابد و فضای والیبال در ایران زشت شود.»


او اظهارداشت: «معتقدم محرومیت تیم‌ها خیلی کارساز نیست. ناظر بازی باید با شنیدن توهین‌هایی که از سوی تماشاگران صورت می‌گیرد بازی را لغو کند و نتیجه را یکجا سه بر صفر به سود تیمی کند که بی دلیل از سوی تماشاگران اذیت می‌شود. بهترین بازیکنان در لیگ ایران حضور داشته‌اند و مربیان بزرگی هم به ایران آمده‌اند. آنها وقتی با چنین مسائلی روبه‌رو شوند ناخواسته لیگ ایران ضعیف می‌شود. باید جلوی بی‌انضبای‌ها گرفته شود.»


قدرتی‌زن شهرداری ارومیه درباره رای کمیته انضباطی که او را ۲۳۵ میلیون تومان از باشگاه پیکان طلبکار کرد، گفت: «من هنوز پولی نگرفته‌ام. این رای برای من و فرهاد قائمی داده شده است اما باشگاه پیکان چنین پولی را نپرداخته و مشخص نیست تا چه زمانی باید صبر کنم تا به حقم برسم.»


وی در واکنش به این مسئله که بیشتر بازیکنان ملی‌پوش به تیم بانک سرمایه رفته‌اند و چنین کاری به ضرر سایر تیم‌ها شده است، تصریح کرد: «من و بسیاری دیگر از بچه‌های والیبال از خدایمان هست تیم‌هایی مثل بانک سرمایه بیشتر شوند تا والیبال ایران پیشرفت قابل توجهی کند. نیاز والیبال تیم‌های خوبی است که به خوبی از بازیکنان خود حمایت می‌کند و قراردادهای خوبی با آنها می‌بندد. اگر چند تیم همانند بانک سرمایه در لیگ والیبال فعالیت کنند ما ضعیف می‌شویم و در بحث ملی می‌توانیم رقیبان جهانی خود را مغلوب کنیم.»


میرزاجانپور درخصوص اینکه تیم ملی والیبال هنوز سرمربی ندارد، اظهارداشت:‌ «به نظرم باید یه جورایی هماهنگی بیشتری در این زمینه بین فدراسیون و مربی جدید ایجاد شود ولی متاسفانه ما هنوز نتوانستیم فردی را انتخاب کنیم که بخواهد با سیچلو که بازی‌های لیگ را از نزدیک می‌بیند ارتباط بگیرد. امروز سیچلو به ارومیه آمده تا بازی ما با کاله را ببیند. قطعا اگر او با سرمربی در ارتباط بود اطلاعات بازی‌ها را در اختیار سرمربی قرار می‌داد تا سریع‌تر تحلیل‌ها صورت بگیرد و اگر راهکاری برای پیشرفت بیشتر نیم‌ها داشته باشد آن را به سیچلو انتقال دهد.»


او ادامه داد: «به‌نظرم ما زمان کافی به رائول لوزانو ندادیم و اگر قرار است سرمربی جدیدی داشته باشم باید به او فرصت دهیم تا شناخت بیشتری درباره تیم ملی پیدا کند و به طور حتم در نتیجه‌گیری موفق‌تر عمل کند.»

پاسخی بگذارید