تاریخ: ۸:۰۰ :: ۱۳۹۵/۰۸/۰۹
نام نویسنده: sobhan

  سرمربی تیم فوتبال مس کرمان گفت: استقلال خط هافبک قدرتمندی دارد و بازیکنان کناری این تیم هم در حمله حضوری فعال دارند.   به گزارش مازنداسپرت ؛ منصور ابراهیم زاده در مورد دیدار فردا با استقلال در جام حذفی گفت: بازی فردا انگیزه زیادی به بازیکنان ما می دهد. بازی مقابل استقلال و هواداران این تیم برای […]

 

خبرگزاری فارس: ابراهیم‌زاده: جاه طلبی پیروزی برابر استقلال را داریم

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان گفت: استقلال خط هافبک قدرتمندی دارد و بازیکنان کناری این تیم هم در حمله حضوری فعال دارند.

 

به گزارش مازنداسپرت ؛ منصور ابراهیم زاده در مورد دیدار فردا با استقلال در جام حذفی گفت: بازی فردا انگیزه زیادی به بازیکنان ما می دهد. بازی مقابل استقلال و هواداران این تیم برای ما امتیاز خوبی است. جام حذفی هم جام شگفتی هاست. می خواهیم بازی خوبی مقابل استقلال برگزار کنیم.

وی ادامه داد: استقلال تیم بزرگی است که این روزها خیلی خوب بازی می کند و نتیجه می گیرد. روند حرکتی تیم استقلال بسیار خوب شده است و ما هم تلاش می کنیم مقابل استقلال بازی با برنامه ای ارایه بدهیم. در جام حذفی یک تیم می تواند با ۵ مسابقه به آسیا برسد راهی که در لیگ برتر با ۳۰ بازی باید طی شود. بنابراین ما با تمام توان مقابل استقلال بازی می کنیم. بازیکنان مان مقابل این تیم لیگ برتری محک جدی می خورند.

سرمربی مس کرمان در مورد نقطه قوت استقلال گفت: خط هافبک استقلال بسیار قدرتمند است. بازیکنان کناری این تیم هم در حمله حضوری فعال دارن. بازیکنان استقلال سرعتی هستند.

ابراهیم زاده در مورد اینکه تیم مس چند درصد شانس پیروزی در این بازی را دارد گفت: درصد قطعی نمی توان گفت. به هر حال از صفر تا ۱۰۰ درصد احتمال پیروزی داریم. این مسابقه مساوی ندارد. تیمی که جاه طلب باشد می تواند استقلال را شکست بدهد و ما این جاه طلب را داریم./فارس

پاسخی بگذارید