تاریخ: ۷:۵۳ :: ۱۳۹۵/۰۸/۰۹
نام نویسنده: sobhan

 هستم، نه مدیر حفظ وضع موجود وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان اعلام کرد: در دوره‌ای برای ریاست کمیته ملی المپیک و فدراسیون فوتبال پیشنهاداتی را داشته است.   به گزارش مازنداسپرت ؛ مسعود سلطانی‌فر اظهار داشت: دو سالی که در سازمان تربیت بدنی بودم شرایطی را برایم فراهم کرد تا با قهرمانان، مربیان و بدنه ورزش در […]

 هستم، نه مدیر حفظ وضع موجود

خبرگزاری فارس: سلطانی‌فر: هم ریاست فدراسیون فوتبال و هم کمیته المپیک را پیشنهاد داشتم/ من مدیر توسعه هستم، نه مدیر حفظ وضع موجود

وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان اعلام کرد: در دوره‌ای برای ریاست کمیته ملی المپیک و فدراسیون فوتبال پیشنهاداتی را داشته است.

 

به گزارش مازنداسپرت ؛ مسعود سلطانی‌فر اظهار داشت: دو سالی که در سازمان تربیت بدنی بودم شرایطی را برایم فراهم کرد تا با قهرمانان، مربیان و بدنه ورزش در تماس بودم. من زمانی که در استانداری هم بودم مجموعه بدنه ورزش با من در تماس بودند و  حتی یکی دو بار دوستان ما را برای پست ریاست کمیته ملی المپیک نامزد کردند اما شرایط فراهم نشد.

وی افزود: یکی دو بار به صورت جدی برای ریاست فدراسیون فوتبال مطرح شدم اما اعتقاد داشتم رئیس فدراسیون فوتبال باید تمام وقت کار کند. به من گفته بودند با حفظ سمت استانداری به فدراسیون بیایم نمی‌توانستم چون حجم کار زیاد بود.

سلطانی‌فر در پاسخ به این سوال که در چه زمانی شما برای ریاست مطرح بودید خاطرنشان کرد: یکبار زمانی که سال ۷۷ به زنجان رفتم این موضوع مطرح شد و یکبار هم در دهه ۸۰ بعد از صفایی فراهانی البته من در ۲۰ سال گذشته با مدیران ورزش ارتباط داشته‌ام و همینطور علاقه و انگیزه خودم باعث شد ارتباطات قطع نشود. دوستان مرا در جریان اخبار می‌گذاشتند و روسای فدراسیون‌ها هم برای خیلی‌ از کارها با من مشورت می‌کردند و اگر مشکلی داشتند با من تماس می‌گرفتند در این مدت ارتباط من اصلا با ورزش قطع نشد.

سلطانی‌فر در پاسخ به این سوال که اگر موفق به کسب رای اعتماد از مجلس شود، در اولین روز کاری که در وزارتخانه حضور پیدا خواهد کرد کدام مسائل را در اولویت قرار می‌دهد، گفت: در سازمان میراث فرهنگی هم که بودم هم روی مسائل بلند مدت دست گذاشتم و هم روی مسائل جاری و روزمره. من مدیر توسعه هستم و مدیر حفظ وضع موجود نیستم.

وی ادامه داد: مدیری که در وزارتخانه‌ای که من مسئول هستم، کار می‌کند و معاونان و مدیران ستادی و مدیران استانی و روسای فدراسیون‌ها باید مدیر توسعه و تحول باشند، مدیری که روزمرگی را بگذراند، نمی‌خواهیم. جلسات معمولی را شاید همه کس بتواند برگزار کند اما برخی مسائل اهمیت دارند که نیازمند افق دید بلندمدت است./فارس

پاسخی بگذارید