تاریخ: ۷:۴۸ :: ۱۳۹۵/۰۸/۰۹
نام نویسنده: sobhan

  شطرنجبازان ایرانی در دهمین دور از رقابت‌های شطرنج قهرمانی رده‌های سنی جهان به ۱۰ پیروزی، ۲ تساوی و ۵ شکست رسیدند.   به گزارش مازنداسپرت ؛  و به نقل از سایت فدراسیون شطرنج، رقابت‌های شطرنج قهرمانی رده‌های سنی زیر ۸ تا ۱۲ سال جهان از ۲۸ مهر تا امروز ۹ آبان به میزبانی باتومی گرجستان در حال […]

 

خبرگزاری فارس: 10 پیروزی، 2 تساوی و 5 شکست حاصل تلاش نمایندگان ایران در دور دهم/ رقابت‌ها به ایستگاه پایانی رسید

شطرنجبازان ایرانی در دهمین دور از رقابت‌های شطرنج قهرمانی رده‌های سنی جهان به ۱۰ پیروزی، ۲ تساوی و ۵ شکست رسیدند.

 

به گزارش مازنداسپرت ؛  و به نقل از سایت فدراسیون شطرنج، رقابت‌های شطرنج قهرمانی رده‌های سنی زیر ۸ تا ۱۲ سال جهان از ۲۸ مهر تا امروز ۹ آبان به میزبانی باتومی گرجستان در حال برگزاری است. ایران نیز با ترکیب ۱۷ شطرنجباز در دو بخش دختران و آزاد در این مسابقات حضور دارد.

در دهمین دور از این مسابقات نمایندگان ایران به ۱۰ پیروزی، ۲ تساوی و ۵ شکست رضایت دادند. در این دور مانی جاهدی، ایلیا زمردیان، بردیا دانشور، سوشیانت نجات‌پور، علی نوری، آرتین اشرف، علا نوری، رضا مهدوی، پرنیان قمی و آرتمیس محجوب به پبروزی رسیدند.

هستی خسروی و زهرا حمدالهی به تساوی دست پیدا کردند و مطهره اسدی، سیده ستاره سبط رسول، فاطمه خدادادی، تیام ابراهیمی، پرتو کوچک‌زاده شکست خوردند.

در پایان دور دهم هستی خسروی موفق‌ترین نماینده ایران است که با ۷/۵ امتیاز در جایگاه پنجم رده سنی زیر ۸ سال دختران قرار دارد. دور یازدهم و پایانی این مسابقات از ساعت امروز برگزار می‌شود./فارس

پاسخی بگذارید