تاریخ: ۷:۴۵ :: ۱۳۹۵/۰۸/۰۹
نام نویسنده: sobhan

  سالن‌های اختصاصی تیم های شیمیدر و نیروی زمینی برای میزبانی بازی‌های لیگ برتر بسکتبال تایید نشد.   به گزارش مازنداسپرت ؛  در حالی که تیم‌های نیروی زمینی و شیمیدر برای حضور در لیگ برتر بسکتبال درخواست بازی در زمین‌های اختصاصی خود داده بودند، اما فدراسیون اعلام کرده این زمین‌ها مورد تایید قرار نگرفته و هر دو […]

 

خبرگزاری فارس: سالن‌های نیروی زمینی و شیمیدر تایید نشد/ هر دو تیم باید در آزادی بازی کنند

سالن‌های اختصاصی تیم های شیمیدر و نیروی زمینی برای میزبانی بازی‌های لیگ برتر بسکتبال تایید نشد.

 

به گزارش مازنداسپرت ؛  در حالی که تیم‌های نیروی زمینی و شیمیدر برای حضور در لیگ برتر بسکتبال درخواست بازی در زمین‌های اختصاصی خود داده بودند، اما فدراسیون اعلام کرده این زمین‌ها مورد تایید قرار نگرفته و هر دو تیم باید در آزادی بازی کنند.

نیروی زمینی سالنی را در میدان فتح تهران در نظر گرفته بود و شیمیدر هم قرار بود در سالن انرژی اتمی به میدان برود که کمیته فنی فدراسیون پس از بازدید آنها را مورد تایید قرار نداد.

مقدس‌زاده، مسئول کمیته مسابقات فدراسیون در این باره به فارس گفت: هر دو مجموعه را بررسی کردیم و ایراداتی وجود دارد که فکر نمی‌کنم قابل برطرف کردن باشد. سالن شیمیدر در مجموع ۱۷۰ صندلی دارد که در بازی های حساس به مشکل می‌خوریم و سالن نیروی زمینی کف پوش بسیار سفتی داشت.

وی ادامه داد: اعتراض هایی از سوی هر دو باشگاه به این تصمیم وجود دارد، اما مرجع تصمیم گیرنده فدراسیون است و هر دو تیم باید در آزادی میزبان باشند.

هفته دوم لیگ برتر بسکتبال از فردا آغاز می‌شود./فارس

پاسخی بگذارید