تاریخ: ۷:۳۳ :: ۱۳۹۵/۰۸/۰۹
نام نویسنده: sobhan

  معاون حقوقی باشگاه استقلال گفت: اگر سرپرست تیم گزارش در مورد فحاشی‌ها در خوزستان علیه منصوریان را گزارش کند ما آن را پیگیری می‌کنیم.   به گزارش مازنداسپرت ؛در دیدار استقلال و فولاد از سوی تماشاگران خوزستانی شعارهایی علیه علیرضا منصوریان سرداده شد که مثل یکی دو سال گذشته موجبات دلخوری سرمربی کنونی استقلال را فراهم […]

 

خبرگزاری فارس: بزرگی:سرپرست تیم گزارش بدهد فحاشی علیه منصوریان را پیگیری می‌کنیم

معاون حقوقی باشگاه استقلال گفت: اگر سرپرست تیم گزارش در مورد فحاشی‌ها در خوزستان علیه منصوریان را گزارش کند ما آن را پیگیری می‌کنیم.

 

به گزارش مازنداسپرت ؛در دیدار استقلال و فولاد از سوی تماشاگران خوزستانی شعارهایی علیه علیرضا منصوریان سرداده شد که مثل یکی دو سال گذشته موجبات دلخوری سرمربی کنونی استقلال را فراهم کرد. 

محسن بزرگی  در خصوص اینکه باشگاه چه تدبیری برای مقابله با این موضوع اندیشیده است گفت: بحث شکایت و مطرح کردن آن از مراجع قانونی پروسه‌ای دارد که بدون شک در وهله اول نیازمند گزارش سرپرست تیم است.

وی افزود: البته ممکن است بعضی مواقع از روی گزارشات رسانه‌ای اقداماتی صورت بگیرد درست مثل دیدار پرسپولیس و استقلال خوزستان که تصاویر خونین تماشاگران خودش گویای پیگیری آن مسئله بود. خوشبختانه در بازی استقلال مقابل فولاد برای اولین بار طی سالهای اخیر شیشه اتوبوس تیم نشکست و در حالی که خوزستان خانه دوم استقلال محسوب می‌شود ولی مشخص نبود چرا این اتفاقات در اهواز رخ می‌داد. با این حال منتظر گزارش سرپرست تیم هستم و اگر باشگاه صلاح بداند در مورد شکایت اقدامات لازم را صورت خواهیم داد. 

معاونت انضباطی باشگاه استقلال در پایان گفت‌وگو با فارس تاکید کرد: ذکر یک نکته ضروری است. نه در مورد مسئله خوزستان اما در مورد ناهنجاری‌هایی که در ورزشگاه صورت می‌گیرد باید خوراک فرهنگی به تماشاگران داده شود. اینکه در یک ورزشگاه فحاشی‌های مکرر صورت می گیرد به دلیل کم کاری برخی مدیران نیز هست. به طور مثال جلوی سنگ پراکنی را می توان گرفت اما شما یک راه برای مقابله با فحاشی را به ما نشان بدهید به جز بحث فرهنگی که یک پادزهر بسیار مناسب برای مبارزه در فحاشی در استادیوم‌ها است. وقتی این اتفاق‌ها رخ می‌دهد از راه‌های فرهنگی گوناگون باید با آنها مقابله شود و وقتی تماشاگر سرش به مسائل مختلف گرم باشد هرگز در استادیوم فحاشی نخواهد کرد./فارس

پاسخی بگذارید