تاریخ: ۱۲:۱۰ :: ۱۳۹۵/۰۸/۰۷
نام نویسنده: sobhan

هفته ششم لیگ برتر فوتسال بانوان کشور صبح جمعه برگزار شد و نمایندگان مازندران به دو برد ارزشمند دست یافتند.   به گزارش مازنداسپرت؛هفته ششم لیگ برتر فوتسال بانوان کشور صبح جمعه از ساعت ۱۱ در شهرهای مختلف کشور برگزار شد و نمایندگان مازندران در برابر حریفانشان صف آرایی کردند و به ۶ امتیاز امتیاز […]

fuutsbanoهفته ششم لیگ برتر فوتسال بانوان کشور صبح جمعه برگزار شد و نمایندگان مازندران به دو برد ارزشمند دست یافتند.

 

به گزارش مازنداسپرت؛هفته ششم لیگ برتر فوتسال بانوان کشور صبح جمعه از ساعت ۱۱ در شهرهای مختلف کشور برگزار شد و نمایندگان مازندران در برابر حریفانشان صف آرایی کردند و به ۶ امتیاز امتیاز دست پیدا کردند.

در یکی از این دیدار ها تیم فوتسال استقلال ساری با هدایت نجمه مسلمی مربی جوان و آینده دارش باز هم درخشید و در خانه و در حضور هواداران پرشورش با نتیجه ۷ بر ۲ سپاهان اصفهان را شکست داد .

در این دیدار استقلالی ها سر تر از حریف خود بودند و علی رغم به ثمر رساندن ۷ گل موقعیت های زیادی را بدست آوردند که با درخشش گلر سپاهانی ها تعداد گل های استقلال بیشتر نشد .

گل های استقلالی های ساروی را در این دیدار مهناز عليزاده ۴ گل ، فريبا ميرزاجانى ۲گل و ستاره محمدى به ثمر رساندند.

و اما دیگر نماینده استان مازندران تیم فوتسال بازرگانی امیر نوشهر باهدایت نرگس رودگر در دیداری خارج از خانه میهمان تیم فوتسال دختران کویر کرمان بود .

در این دیدار نوشهری ها دست به کار بزرگی زدند و در پایان با نتیجه ۶ بر ۳ در برابر میزبان خود به برتری دست پیدا کرد.

در این دیدار شاگردان رودگر خوش درخشیدند و موفق شدند دست پر از این دیدار خارج شوند تا سهم مازندران از این هفته از رقابت ها شش امتیاز شیرین باشد .

در این دیدار گل های نوشهری ها توسط نسیم نوازنده (۳گل ) ، هدی چورن نژاد (۲گل ) و گلاره جلیلیان به ثمر رسیده شد .

در پایان این هفته بازرگانی امیر نوشهر با ۷ امتیاز در رده ۱۱ جدول و استقلالی های ساروی با ۶ امتیاز در رده ۱۲ لیگ برتر فوتسال کشور قرار گرفتند.

برنامه کامل به شرح زیر است:

* بانوان تبریز صفر – دانشگاه آزاد اسلامی تهران ۲۶

* پالایش نفت آبادان ۷- می رشت سپیدرود ۳

* شهرداری زنجان صفر – ملی حفاری ایران ۹

* دختران کویر کرمان ۳- بازرگانی امیر نوشهر ۶

* استقلال ساری ۷- سپاهان اصفهان ۲

* شهرداری تبریز ۳- سایپا تهران ۱۸

* شهرداری رشت ۲ – کارا شیراز یک

پاسخی بگذارید