تاریخ: ۷:۱۵ :: ۱۳۹۵/۰۸/۰۶
نام نویسنده: sobhan

  سرمربی تیم ملی جوانان عربستان پیش از دیدار با ایران در قهرمانی آسیا زیر ۱۹ سال عنوان کرد: ایران خط دفاعی مستحکمی دارد و ما راه حل نفوذ به آن را پیدا کردیم.   به گزارش مازنداسپرت ؛ تیم ملی جوانان کشورمان امروز در دیداری بسیار حساس و سرنوشت ساز در نیمه نهایی قهرمانی آسیا زیر ۱۹ […]

 

خبرگزاری فارس: سرمربی عربستان: راه حل نفوذ بر خط دفاعی ایران را پیدا کردیم/آماده رسیدن به فینال هستیم

سرمربی تیم ملی جوانان عربستان پیش از دیدار با ایران در قهرمانی آسیا زیر ۱۹ سال عنوان کرد: ایران خط دفاعی مستحکمی دارد و ما راه حل نفوذ به آن را پیدا کردیم.

 

به گزارش مازنداسپرت ؛ تیم ملی جوانان کشورمان امروز در دیداری بسیار حساس و سرنوشت ساز در نیمه نهایی قهرمانی آسیا زیر ۱۹ سال به مصاف تیم ملی عربستان می‌رود.

در این راستا سعد الشهری، سرمربی عربستان در نشست خبری پیش از این دیدار گفت: در این دیدار تمام تلاش خود را می‌کنیم تا به پیروزی برسیم و خودمان را به فینال این رقابت‌ها برسانیم. هدف ما بعد از کسب جواز حضور در جام جهانی ۲۰۱۷، قهرمانی در آسیا است.

وی افزود: نکته ریز و موثری از تیم ملی ایران فهمیدیم و تمام آنها را دنبال کردیم. ایران، سرمربی و بازیکنان خوبی را دارد و خط دفاعی آن مستحکمی است ولی برای هر چیزی یک راه حل وجود دارد. ما راه حل نفوذ بر خط دفاعی ایران را پیدا کردیم.

سرمربی عربستان در پایان از هواداران سعودی درخواست کرد تا در این دیدار در ورزشگاه حاضر شوند و به حمایت تیم ملی عربستان بپردازند.

تیم ملی جوانان کشورمان امروز ساعت ۱۶:۴۵ به مصاف عربستان می‌رود./فارس

پاسخی بگذارید