تاریخ: ۱۹:۰۶ :: ۱۳۹۵/۰۸/۰۵
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم والیبال کاله آمل گفت: توقع داشتیم که داور بازی در خانه خودمان سوت اشتباه برای ما نزند. فکر می‌کنم یک سوت اشتباه سرنوشت بازی را تغییر داد. به گزارش مازنداسپرت، بهروز عطایی پس از شکست ۳ بر ۲ تیم کاله آمل مقابل پیکان، درخصوص این بازی اظهار داشت: بدون شک پیکان از جمله […]

Ataaaeeeiسرمربی تیم والیبال کاله آمل گفت: توقع داشتیم که داور بازی در خانه خودمان سوت اشتباه برای ما نزند. فکر می‌کنم یک سوت اشتباه سرنوشت بازی را تغییر داد.

به گزارش مازنداسپرت، بهروز عطایی پس از شکست ۳ بر ۲ تیم کاله آمل مقابل پیکان، درخصوص این بازی اظهار داشت: بدون شک پیکان از جمله تیم هایی است که در مثلث قهرمانی حضور دارد و بازیکنان خیلی خوبی بهره می برد. تیم ما هم بازیکنان جوانی دارد و نمی توان توقع خیلی زیادی از آنها داشت.
وی درمورد قضاوت داور گفت: توقع داشتیم که داور بازی در خانه خودمان سوت اشتباه برای ما نزند. فکر می‌کنم یک سوت اشتباه سرنوشت بازی را تغییر داد.
عطایی خاطرنشان کرد: بدون شک تنها یک توپ نمی‌تواند عامل باخت تیم ما قلمداد شود. ما با فاصله خوبی در ست پنجم از پیکان پیش بودیم اما بی تجربگی و اشتباهات مکرر بازیکنان ما این پیروزی را از ما گرفت.
سرمربی تیم والیبال کاله با اشاره به قرعه بدی که شامل حال تیمش شده است، اظهار داشت: متاسفانه قرعه بدی به تیم ما خورد و ما در سه بازی متوالی باید به مصاف پیکان، شهرداری ارومیه و بانک سرمایه برویم. سه تیمی که بدون شک ۳ سکوی نخست مسابقات را از آن خود می‌کنند.
وی تاکید کرد: تیم ما نسبت به پیکان تیم جوانی است و نمی‌توان توقع زیادی از این تیم آن هم در مقابل تیمی مانند پیکان داشت. پیکان از بازیکنان بزرگ و ملی‌پوش که هر کدام یک وزنه محسوب می‌شوند بهره مند است.

پاسخی بگذارید