تاریخ: ۱۹:۰۰ :: ۱۳۹۵/۰۸/۰۵
نام نویسنده: sobhan

اتفاقات ناخوشایند در پایان بازی اردکان و کاله ساری باعث شد تا داور بازی ناتمام را به پایان برساند. به گزارش مازنداسپرت،تیم عمران ساری که به تازگی به لیگ برتر والبیال صعود کرده مقابل کاله تیم هم استانی موفق به کسب ۳ امتیاز شد. در انتهای این دیدار اتفاقات عجیبی رخ داد، در امتیازات نهایی […]

055252اتفاقات ناخوشایند در پایان بازی اردکان و کاله ساری باعث شد تا داور بازی ناتمام را به پایان برساند.

به گزارش مازنداسپرت،تیم عمران ساری که به تازگی به لیگ برتر والبیال صعود کرده مقابل کاله تیم هم استانی موفق به کسب ۳ امتیاز شد.

در انتهای این دیدار اتفاقات عجیبی رخ داد، در امتیازات نهایی بازی در ست پنجم در حالیکه بازی ۲ بر ۲ بود درگیری بین یکی از بازیکنان و تماشاگران اردکانی پیش می آید که بازیکن تیم میهمان با پرتاب بطری آب سالن را به اوج تنش کشاند.

پرتاب بطری و اشیا از سمت تماشاگران تا جایی پیش رفت که دو تیم به داخل رختکن هدایت شدند و بازی نیمه کاره رها شد اما با پا در میانی مسولین بازی و ناظر بازی تیم یک بار دیگر راهی زمین شدند.

در ادامه اتفاقات ناخوشایند آغاز شد که بازیکنان در زمین ایستادند و فقط برای داور دست زدند. در امتیاز ۱۳ بر ۵ داور بازی را تمام کرد تا کمیته انضباطی تصمیمات لازم را برای این دیدار بگیرد.

پاسخی بگذارید