تاریخ: ۱۸:۳۲ :: ۱۳۹۵/۰۸/۰۵
نام نویسنده: sobhan

تیم های خاتم اردکان و سازمان عمران شهرداری ساری به مصاف هم رفتند که در نهایت خاتم سه بر دو برابر نماینده مازندران به پیروزی رسید. به گزارش مازند اسپرت؛تیم های خاتم اردکان و سازمان عمران شهرداری ساری یکی از مسابقات سنگین این هفته را برگزار کردند که در نهایت خاتم سه بر دو به […]

05تیم های خاتم اردکان و سازمان عمران شهرداری ساری به مصاف هم رفتند که در نهایت خاتم سه بر دو برابر نماینده مازندران به پیروزی رسید.

به گزارش مازند اسپرت؛تیم های خاتم اردکان و سازمان عمران شهرداری ساری یکی از مسابقات سنگین این هفته را برگزار کردند که در نهایت خاتم سه بر دو به پیروزی رسید.
خاتم که میزبان این مسابقه بود در ست های اول و دوم ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۲۳ مغلوب شد اما در ست های سوم تا پنجم با امتیازهای ۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۲۰ و ۱۵ بر ۵ به پیروزی رسید و پنج امتیازی شد.
کیوان عابدزاده و اسماعیل رزقی قضاوت این مسابقه را بر عهده داشتند و حسین پورکاشیان نیز ناظر بود.
ترکیب تیم سازمان عمران شهرداری ساری: حسین امیری ، ادریس دانشور ، ساسان دژآرا ، امیرعلی محمدفتعلی ،سیمو دابوویچ ، بیلوش چولافیچ ، ناصر رحیمی پناه
تیم خاتم اردکان نیز با ترکیب بهمن جهاندیده، محمد رضی، محمدرضا سلیمانی، مسعود عزیزی، حمید سوسن آبادی، بابک امیری و علی اصغر میرحسینی.
در آخرین مسابقه هفته دوم لیگ برتر والیبال تیم سایپا در خانه والیبال تهران سه بر دو مغلوب صالحین ورامین شد تا نماینده ورامین دو امتیاز از نخستین مسابقه خود کسب کند. صالحین ورامین در هفته نخست به دلیل عمل نکردن به تعهدات مالی با باخت فنی روبرو شده بود.
مسعود آرمات سرمربی سایپا در ابتدای این مسابقه از ترکیب مجتبي شعبان، سامان فائزي، سعيد شيرود، عليرضا جديدي، رضا قرا، محمد طاهر وادي و پوريا نودوزپور استفاده کرد و در ست های اول و دوم نیز ۲۵ بر ۱۶ و ۲۵ بر ۲۱ به پیروزی رسید.
در ادامه تیم ورامین موفق به شکست سایپا در سه ست متوالی با امتیازهای ۲۷ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۲ و ۱۵ بر ۱۰ شد تا سایپا در هفته دوم یک امتیاز کسب کند و سه امتیازی شود.

 

جدول والیبال (۱۳۹۵) – لیگ برتر

   
  تيم امتياز مسابقات جزئيات نتايج ست پوئن
بازی برد باخت ۳
۰
۳
۱
۳
۲
۲
۳
۱
۳
۰
۳
برده باخته معدل برده باخته معدل
۱ بانک سرمایه ۶ ۲ ۲ ۰ ۱ ۱         ۶ ۱ ۶٫۰۰۰ ۱۷۳ ۱۴۷ ۱٫۱۷۷
۲ خاتم اردکان ۵ ۲ ۲ ۰   ۱ ۱       ۶ ۳ ۲٫۰۰۰ ۲۰۷ ۱۷۸ ۱٫۱۶۳
۳ پیکان تهران ۵ ۲ ۲ ۰   ۱ ۱       ۶ ۳ ۲٫۰۰۰ ۲۰۳ ۱۸۶ ۱٫۰۹۱
۴ عمران ساری ۴ ۲ ۱ ۱   ۱   ۱     ۵ ۴ ۱٫۲۵۰ ۹۳ ۱۱۰ ۰٫۸۴۵
۵ پارسه تهران ۳ ۱ ۱ ۰ ۱           ۳ ۰ Max ۷۵ ۵۹ ۱٫۲۷۱
۶ سایپا ۳ ۲ ۱ ۱     ۱ ۱     ۵ ۵ ۱٫۰۰۰ ۲۱۸ ۲۰۲ ۱٫۰۷۹
۷ شهرداری تبریز ۳ ۲ ۱ ۱   ۱       ۱ ۳ ۴ ۰٫۷۵۰ ۱۶۲ ۱۶۱ ۱٫۰۰۶
۸ متین ورامین ۲ ۱ ۱ ۰     ۱       ۳ ۲ ۱٫۵۰۰ ۱۰۴ ۱۰۷ ۰٫۹۷۲
۹ کاله مازندران ۱ ۲ ۰ ۲       ۱ ۱   ۳ ۶ ۰٫۵۰۰ ۹۷ ۱۰۴ ۰٫۹۳۳
۱۰ شهرداری اراک ۱ ۲ ۰ ۲       ۱ ۱   ۳ ۶ ۰٫۵۰۰ ۱۸۳ ۲۰۹ ۰٫۸۷۶
۱۱ شهرداری ارومیه ۰ ۲ ۰ ۲         ۲   ۲ ۶ ۰٫۳۳۳ ۱۷۲ ۱۹۶ ۰٫۸۷۸
۱۲ هاوش گنبد ۰ ۲ ۰ ۲         ۱ ۱ ۱ ۶ ۰٫۱۶۷ ۱۴۴ ۱۷۲ ۰٫۸۳۷

پاسخی بگذارید