تاریخ: ۲۰:۱۳ :: ۱۳۹۵/۰۸/۰۳
نام نویسنده: sobhan

اولین نشست صمیمی سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان رامسر با اصحاب رسانه در هفته تربیت بدنی با مدیریت جدید صورت گرفت  سرپرست محترم اداره ورزش و جوانان رامسر ازهفته تربیت بدنی چه خبر؟//  جایگاه هیات های ورزشی ونگاه قهرمان پروری را در چه شاخصه ای بعنوان بولد خبری عنوان می نمائید و نگاه شما […]

photo 2016 10 24 23 37 20اولین نشست صمیمی سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان رامسر با اصحاب رسانه در هفته تربیت بدنی با مدیریت جدید صورت گرفت

 سرپرست محترم اداره ورزش و جوانان رامسر ازهفته تربیت بدنی چه خبر؟//  جایگاه هیات های ورزشی ونگاه قهرمان پروری را در چه شاخصه ای بعنوان بولد خبری عنوان می نمائید و نگاه شما به ورزش رامسر در فراسوی زمان به کدامین مسیر چشم می دوزد/
تلنگری درقلم خبرنگاران …. و به قلم تارا هاشمی خبرنگار مازند اسپرت از غرب مازندران

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان رامسر ضمن تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش اذعان داشت: از مدیریت هشت ساله آقای رامین جنتی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان که جامعه ورزشی ما رو از بخش سنتی به بخش علمی هدایت کردند و باید تلاش های بیشتری در این خصوص صورت گیرد وهمچنین از همکار بخش پزشکی ورزشی خانم عبدالعیان که  به دلایل اعلام مشکلات ازادامه همراهی سرباز زدند تشکر و قدردانی می نمایم.
ابراهیم گلدشتی ساختار اداره ورزش و جوانان شهرستان رامسرما را به بن بست فعالیت های ورزشی خواهد رساند افزود: با توجه به روند بازنشتگی در حوزه ورزش واینکه در حال حاضر اداره ورزش رامسر با چهار کارمند رسمی  فعالیت دارد اما با وجود بیماری دو همکار اداره آقایان مجیدی و غنمی و با حجم عظیم کار و فعالیت اداره فقط با دو کارمند خانم  مدیریت می نمائیم  که این مسئله ما رو به تنگاه بن بست ساختار اداره نزدیک می نماید.
گلدشتی عنوان نمود: بنا به دلایلی  در بخش قهرمانی ضعف داریم ونیاز مبرم به سه مولفه مالی ،مدیریت و مربیگری برای رسیدن به قهرمان پروری داریم و اینکه بخش مالی و نبود اسپانسر و خیرین ورزشی مهم ترین رکنی است که باید از جامعه روحانیت استفاده نمائیم که بعنوان  حمایت کننده مورد توجه ویژه خود قرار دهند
وی ادامه داد: تفاوت زیادی با سوابق گذشته ورزشی که با غیرت و کمیت قهرمانی را شاهد بودیم نیزهستیم اما در مقابل مولفه دوم آگاهی ، برنامه ریزی ،تجهیزات ،مکان ورزشی و  امکانات جز موارد مهمی است که باید با وجود مربیان کارآمد و با دانش  به هدف اصلی رسید.
وی ساخت  و تجهیز باشگاه در مناطق شهری و روستایی شهرستان رامسر جز برنامه هایی می باشد که باید منابع  مالی آن تامین گردد اظهار داشت : طبق قانون اولویت پذیرش مزایده باشگاه های ورزشی  باید به هیات های ورزشی داده شود و در صورت عدم رعایت موارد بهداشتی،قانون مزایده مکتوب، رفتار غیر اخلاقی و … مسئولیت ادامه فعالیت از شخص برنده مزایده سلب خواهد شد.
 سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان رامسر تاکید نمود: در ساخت سالن های ورزشی  به ورزش شهرستان خیانت شده است .
وی ادامه داد: در ساخت سالن های ورزشی بدون  بهره گرفتن از مشاوران  ورزشی که علم و آگاهی به روز در مناطق دارند باعث شده است که درزمان حال با ساختار نامناسب سالن ها مواجه شویم ، کفپوش های نامناسب ،جانمایی و طراحی داخلی ساختمان ورزشی و .. جز مواردی است که عدم رعایت آن  مشکلات را برای شهرستان دو چندان نموده است.
وی گفت : اجاره کل سالن های و زمین ورزشی به  40میلیو ن هم نمیرسد و اینکه ساخت سالن کشتی کتالم که بعلت تخریب دچار مشکل شده است را در برنامه ریزی و پیشنهاد به اداره کل برای بودجه بندی در این خصوص و حضور مشاوران غرب مازندران در این پروژه  که مورد  اهمیت قرار دارد ارائه نمودیم.
وی افزود : اداره ورزش و جوانان  رامسر حدود ۴۰ تا ۵۰ میلیون بدهکاری دارد و شاید بعد ازهر مدیریت این رویه بدهی وجود داشته باشد چرا که مخارج ورزشی برای تجهیز باشگاه ها و ساخت آن و حمایت از ورزشکاران بدون بودجه کافی از منابع دولت جز موارد اساسی باشد که باید مورد توجه قرار داد.
وی عنوان نمود: با وجود هشت سالن ورزشی  ،سه زمین فوتبال و ۳۵ هیات که ۱۰ هیات با فعالیت خوب ، ۱۵ هیات نیمه فعال و بقیه هیات ها فعالیت چندانی ندارند نیز با همکاری و برنامه ریزی  برای رسیدن به بخش قهرمانی فعالیت خواهیم نمود.
 وی  با توجه به عدم  نیرو توانمند روابط عمومی در اداره ورزش از اصحاب رسانه برای بهتر پوشش دادن فعالیت های ورزشی تقاضای همکاری می نمائیم ادامه داد: در اولین جلسه رسمی با هیات های ورزشی با حضور فرماندار،امام جمعه محترم،نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، شهرداران کتالم و سادات شهر و رامسر برنامه دو ساله هیات های ورزشی  با چشم انداز آینده نگری ، فرصت ها و تهدیدات و قهرمان پروری را در فرصت معین درخواست خواهیم  داشت و همچنین از مسئولین برای رسیدن به افق قهرمانی تقاضای حمایت می نمائیم.

وی در خصوص برنامه های آینده اداره تصریح نمود: ساخت و تجهیز سالن کشتی کتالم ، تجهیز کفپوش های سالن های ورزشی ، راه اندازی ورزش صبحگاهی در مناطق مختلف ، گردهمایی فصلی با روسای هیا های ورزشی ،نصب سبد بسکتبال برقی ، ساخت خانه مختص فوتسال،والیبال ،بسکتبال و … از جمله برنامه های آینده اداره خواهد بود.
و در پایان نشست خبری خبرنگار مازند اسپرت ازسرپرست اداره ورزش و جوانان رامسر سوالی با عنوان  ذیل پرسیده شد:        آقای گلدشتی ازهفته تربیت بدنی رامسر چه خبر؟ گفت:
مهم ترین برنامه هفته تربیت بدنی شهرستان تلاش برای بهتر برگزاری مسابقات ادارات کل کشور در دو بخش فوتسال آقایان و والیبال بانوان خلاصه شد و در مقابل دیدار از مادر شهید کرد امیری،نشست خبری با اصحاب رسانه ، جلسه با هیات های ورزشی ، برگزاری مسابقه والیبال خواهران ،پیاده روی خانوادگی ،مسابقه دوچرخه سواری ، والیبال چهار جانبه آقایان و صعود به قله سماموس از برنامه های هفته تربیت بدنی و ورزش شهرستان می باشد.

photo 2016 10 24 23 37 11

 

 

پاسخی بگذارید