تاریخ: ۱۴:۴۲ :: ۱۳۹۵/۰۸/۰۳
نام نویسنده: sobhan

پس از پایان دیدار نساجی و خونه به خونه بابل به سراغ محمود فکری سرمربی نساجی مازندران رفتیم آقای فکری بازی با خونه به خونه چطور بود؟ بازی خیلی خوبی بود. ما هم در نیمه اول و هم در نیمه دوم بازی خوبی ارائه دادیم و بچه ها انگیزه لازم برای این بازی داشتند و […]

474 20پس از پایان دیدار نساجی و خونه به خونه بابل به سراغ محمود فکری سرمربی نساجی مازندران رفتیم

آقای فکری بازی با خونه به خونه چطور بود؟

بازی خیلی خوبی بود. ما هم در نیمه اول و هم در نیمه دوم بازی خوبی ارائه دادیم و بچه ها انگیزه لازم برای این بازی داشتند و تمام توانشان را هم گذاشتند ولی متاسفانه چیزی که ما نداشتیم آرامشی بود که طی هفته های اخیر گریبانگیر بچه ها شده و حریف توانست ازین فرصت به نحوه احسن استفاده بکند.

بعد از یازده هفته چنددرصد از قرارداد بازیکنان از سوی آقای پرهام پرداخت شده؟

متاسفانه زیر یک درصد.

با این شرایط می خواهید چکار کنید؟

والله من واقعا این وسط گیر کرده ام. از یک طرف اگر قرار باشد بمانم و شرایط اینگونه باشد قابل پذیرش نیست. از باخت نمیرستم و به بچه ها هم گفتم که بزرگترین رویداد باشگاهی آسیا و فینال آن را جلوی صدهزار نفر از دست دادم ولی بحث این است که شرایط شرایطی است که اگر همین روند بخواهد پیش برود انتظار دیگری جز باختن از نساجی نمیرود و اتفاق دیگری نمیفتد.

از یک طرف میبینم آبروی خودم و اعتبار ورزشی ام زیر سوال میرود و از طرفی دیگر هواداران عاشق را می بینم که هستند و تا لحظه آخر تیم را تشویق می کنند و به ما احترام میگذارند و واقعا عاشقانه تیم را تشویق می کنند. مانده ایم این وسط چکار کنیم. اگر آقای پرهام میخواهد جلو بیاید لطفا سریعا به اوضاع مالی باشگاه سر و سامان دهد و اگر قصد ندارند ادامه دهند مسئولین سریعا مالک و سرمایه گذار جدید را مشخص کنند. بازیکنان در شرایطی که در بحران محض قرار دارند آمدند و جلوی تیمی که از همه لحاظ بهترین هستند میتوانستند برنده زمین باشند.

بازیکن خاصی مقصر باخت بود؟

نه فوتبال همین هست و اینکه بازیکنی را بعد از باخت سیبل قرار دهیم قشنگ نیست. باخت برای سرمربی است و اگر قرار است کسی مقصر باخت باشد نفر اول خود من مقصر هستم. از بازیکنانم صمیمانه تشکر میکنم.

تمرینات از کی شروع می شود؟

ما انشالله از پس فردا تمرینات خودمان را شروع میکنیم.

مشکل خاصی برای شروع تمرینات که نیست؟

انشالله که نباشد و امیدوار هستیم بچه ها بیایند و کارمان را شروع کنیم تا ببینیم در هفته آینده چه اتفاقاتی می افتد.

در پایان اگر صحبتی دارید می شنویم.

از هواداران خوب نساجی تشکر میکنم و حتی بعد از باخت ایستادند تیم را تشویق کردند و حتی به خودم روحیه دادند. عاشقانه آنها را دوست داریم و شرمنده آنان شدیم و امیدوارم در بازیهای بعدی آنها را خوشحال به خانه هایشان بفرستیم.

پاسخی بگذارید