تاریخ: ۱۶:۲۶ :: ۱۳۹۵/۰۸/۰۲
نام نویسنده: sobhan

تیم فوتبال خونه به خونه بابل عصر یکشنبه بازی شهرآورد مازنی ها در قائمشهر را با نتیجه ۲ بر یک به سود خودش به پایان رساند. به گزارش مازند اسپرت، در هفته یازدهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول فوتبال کشور عصر امروز  در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر دو تیم هم استانی خونه به خونه […]

78788788تیم فوتبال خونه به خونه بابل عصر یکشنبه بازی شهرآورد مازنی ها در قائمشهر را با نتیجه ۲ بر یک به سود خودش به پایان رساند.

به گزارش مازند اسپرت، در هفته یازدهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول فوتبال کشور عصر امروز  در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر دو تیم هم استانی خونه به خونه و نساجی مازندران به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه ۲ بر یک به سود تیم خونه به خونه خاتمه یافت.

در این دیدار ابتدا نساجی با گل عباس زاده پیش افتاد و در نهایت گل های غلامی و رافخایی سبب شد تا بابلی ها سه امتیاز این دیدار را کسب کنند.
خونه به خونه با کسب سه امتیازاین دیدار خارج از خانه با ۲۲ امتیاز به صدر جدول رسید.

گزارش و حواشی این دیدار :

تیم نساجی که هدایت آنرا محمود فکری بر عهده دارد با استفاده از امتیاز میزبانی و تشویق تماشاگران خود در پی آن بود تا هر سه امتیاز این دیدار خانگی را از آن خود کندو برای اینکار تمام امید خود را به ساقهای محمد عباس زاده بست تا از توان گلزنی این بازیکن هم جهت بهبود بخشیدن وضعیت خود در جدول استفاده کند و هم هواداران عاشق و متعصب خود را راضی کند.
در سوی مقابل تیم متمول خونه به خونه با بازیکنان بزرگ و نامدار در ترکیبش برای صدرنشینی نیاز به هر سه امتیاز بازی داشت تا با استفاده از لغزش صدر نشین خودش را به صدر جدول برساند.

این بازی راس ساعت ۲:۴۵ دقیقه و در میان تشویق بی امان هواداران دو تیم شروع شد.
تیم خونه به خونه بازی را خیلی خوب شروع کرد و با استفاده از تجربه بازیکنانش سعی در کنترل بازی در زمین میزبان داشت.

دقیقه ۲ بازی محمد غلامی پا به توپ وارد محوطه جریمه نساجی شد و شوت این بازیکن از زاویه بسته را وحید مهدی خانی دفع کرد تا اولین خطر بازی را تیم خونه به خونه ایجاد کند.
بعد از این فرصت بازی بیشتر در میانه میدان و با برتری نسبی خونه به خونه در جریان بود و البته دفاع منسجم نساجی اجازه هر گونه کار مفید را از مهاجمان مهمان گرفته بود.

رفته رفته تیم نساجی با تشویق هواداران خود کنترل بازی را در دست گرفت و در دقیقه ۱۵ بازی نفوذ بازیکنان نساجی در محوطه جریمه مهمان محمد عباس زاده را صاحب توم کرد که این بازیکن با شوتی محکم دروازه خونه به خونه را هدف گرفت که در حالتی مشکوک به پنالتی مدافعین حریف توپ را برگشت دادند تا اه از نهاد تماشاگران میزبان بلند شود.
تیم نساجی که با فرار مجتبی رمضانی از سمت چپ و حسن نجفی از سمت راست و امین شجاعیان و احسان تاییدی از میانه زمین بروی دروازه مهمان یورش میبرد چند فرصت نصفه و نیمه را ایجاد کرد که با هوشیاری مدافعین با تجربه خونه به خونه که مازیار زارع و حنیف عمران زاده را در اختیار داشت بی نتیجه ماند تا در نهایت  دو تیم  در نیمه اول این دیدار بدون گل مساوی به رختکن بروند.

نیمه دوم تیم نساجی بازی را خیلی خوب شروع کرد و همان دقیقه اول میرفت با ضربه احسان تاییدی از روی ارسال دقیق حیاط منش صاحب گل شود که توپ بعد از برخورد به دورازبان مهمان به تیر دروازه برخورد کرو و به بیرون رفت
تا نفس در سینه هواداران دو تیم حبس شود.
دقیقه ۴۹ ضربه سر جلال رافخایی را دروازبان نساجی به خوبی  برگشت داد تا در ضد حمله بازیکنان نساحی صاحب توپ شوند و توپ به محمد عباس زاده رسید تا این بازیکن با یک ضربه دقیق توپ را از روی سر ایمن تراج به تور دروازه خونه به خونه برساند و ورزشگاه را غرق در شادی کند.

بعد از این گل بازیکنان خونه به خونه بروی دروازه نساحی فشار اوردند و بیشار حملات این تیم از سمت چپ جایی که امیرحسین فشنگچی و عباس محمد رضایی حضور داشتند شکل میگرفت ولی دفاع نساجی اجازه نداد تا تیم مهمان کاری از پیش ببرد.

دقیقه ۵۷ ارسال امیر حسین فشنگچی از روی یک ضربه کاشته را محمد غلامی با یک ضربه سر دقیق و دیدنی به تور دروازه نساجی دوخت تا ورزشگاه برای هواداران میزبان در سکوت و برای هواداران خونه به خونه غرق در شادی کند تا همه چیز دوباره به تساوی بکشد.

دقیقه ۶۵ اولین تعویض بازی را مرزبان انجام داد تا مهدی خیری به جای حمید کاظمی وارد زمین شود.

دقیقه ۶۲ ضربه کاشته زیبای مجتبی رمضانی را ایمن تراج به زیبایی هر چه تمامتر دفع کرد.
دقیقه ۶۵ روح الله باقری به جای محمد غلامی وارد زمین شد تا دومین تعویض مرزبان نشان دهد که چشم به هر سه امتیاز بازی دوخته است.
محمود فکری که دوباره تلاش میکرد بازی را به نفع خودش به پایان برساند دست به تعویض زد و عباس یحیی بیگی را در دقیقه ۷۰ به جای امین شجاعیان که روز خوبی را سپری نمیکرد وارد زمین کرد.
علیرضا مرزبان باز هم دست به تعویض تهاجمی زد و حسین کریمی جوان را به جای عباس محمد رضایی به بازی فرستاو تا بیشتر بتواند بروی دروازه نساجی فشار وارد کند.

دقیقه ۷۷ محمد غلامعلی تبار مدافع پیش تاخته نساجی توپ را از سه قدمی دروازه خونه به خونه به بیرون زد.

دقیقه ۸۳ پیمان میری به جای محمد عباس زاده که بدلیل مصدومیت قادر به ادامه بازی نبود وارد زمین شد دقیقه ۸۷ مجتبی رمضانی که بازی بسیار خوبی را از خودش به نمایش گذاشت شوت سرکشی را از داخل محوطه جریمه شلیک کرد ولی دروازبان جوان و اماده خونه به خونه به زیبایی انرا دفع کرد و در برگشت و در یک ضد حمله بازیکنان خونه به خونه پاس دقیقی را به جلال رافخایی رساندن تا این بازیکن با فرار خود و ضربه دقیق با پای چپ گل دوم و ۳ امتیازی خود را به ثمر برساند تا تماشاگران و نیمکت این تیم سر از پا نشناسند و آستادیوم وطنی را غرق در شادی خود کنند و هواداران نساجی را در اندوهی بزرگ فرو ببرند.

بعد این گل و در دقیقه ۹۳ احسان تاییدی در یک موقعیت عالی و در حالی که فقط دروازبان خونه به خونه رو پیش روی خود میدید توپ را با بی دقتی به بیرون زد تا این بازی بزرگ به نفع خونه به خونه به پایان برسد و اشک از چشمان تماشاگران متعصب نساجی سرازیر شود.

در حاشیه این دیدار میخوانیم :

قبل از شروع بازی تماشاگران دو تیم به شدت تیم خود را تشویق میکردند

هواداران هونه به خونه علیرضا مرزبان را به شدت تشویق میکردند و هواداران نساجی محمود فکری را مورد تشویق بی امان خود قرار میدادند

از بین بازیکنان نساحی محمد عباس زاده بیشتر از سایرین مورد تشویق قرار میگرفت

از بین بازیکنان خونه به خونه هم حنیف عمران زاده ،پژمان نوری،مهدی خیری،حمید کاظمی و مازیار زارع مورد تشویق قرار میگرفتند

در دقیقه ۲۴ همانند همه بازیهای گذشته این دو تیم زنده یاد هادی نوروزی مورد تشویق قرار گرفت
بعد از پایان بازی هواداران خشمگین و ناراحت نساجی از نتیجه بدست امده ناراحت بودند و هر کسی برای باخت تیمش دلیل میاورد

هواداران خونه به خونه توسط نیروی انتظامی و بعد از خروج هواداران نساجی از استادیوم خارج شدند

 

دسته یک لیگ آزادگان ۹۶ 

   
 
  تيم بازيها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتياز  
۱ خونه به خونه ۱۱ ۶ ۴ ۱ ۱۹ ۸ ۱۱ ۲۲
۲ سپیدرود رشت ۱۱ ۶ ۴ ۱ ۱۱ ۵ ۶ ۲۲
۳ گل گهرسیرجان ۱۱ ۶ ۳ ۲ ۲۰ ۱۰ ۱۰ ۲۱
۴ ملوان ۱۱ ۶ ۳ ۲ ۱۲ ۹ ۳ ۲۱
۵ اکسین البرز ۱۱ ۶ ۲ ۳ ۱۷ ۹ ۸ ۲۰
۶ نساجی مازندران ۱۱ ۴ ۴ ۳ ۱۶ ۱۳ ۳ ۱۶
۷ مس کرمان ۱۱ ۳ ۷ ۱ ۱۲ ۹ ۳ ۱۶
۸ آلومینیوم اراک ۱۱ ۴ ۴ ۳ ۱۰ ۷ ۳ ۱۶
۹ بادران تهران ۱۱ ۴ ۴ ۳ ۸ ۷ ۱ ۱۶
۱۰ راه‌آهن ۱۱ ۴ ۴ ۳ ۱۱ ۱۱ ۰ ۱۶
۱۱ پارس جنوبی ۱۱ ۴ ۴ ۳ ۶ ۷ ۱۶
۱۲ نفت‌ م.سلیمان ۱۱ ۲ ۶ ۳ ۹ ۱۰ ۱۲
۱۳ خیبر خرم‌آباد ۱۱ ۳ ۳ ۵ ۷ ۱۰ ۱۲
۱۴ ایران جوان بوشهر ۱۱ ۲ ۵ ۴ ۹ ۱۵ ۱۱
۱۵ مس رفسنجان ۱۱ ۲ ۲ ۷ ۱۰ ۱۰ ۰ ۸
۱۶ فولاد یزد ۱۱ ۱ ۵ ۵ ۶ ۱۵ ۸
۱۷ فجر سپاسی ۱۱ ۰ ۴ ۷ ۷ ۱۷ -۱۰ ۴
۱۸ استقلال اهواز ۱۱ ۰ ۴ ۷ ۵ ۲۳ -۱۸ ۴

پاسخی بگذارید