تاریخ: ۱۸:۱۹ :: ۱۳۹۵/۰۷/۲۹
نام نویسنده: sobhan

تیم فوتبال خونه به خونه مازندران در هفته یازدهم لیگ دسته اول فوتبال کشور باید در قائمشهر به مصاف نساجی مازندران برود. دیداری که در مازندران از اهمیت زیادی برخوردار است و هواداران دو تیم را حسابی به تکاپو انداخته است به گزارش مازنداسپرت ؛ یکی از بازیکنان خونه به خونه که فصل گذشته در […]

678 largeتیم فوتبال خونه به خونه مازندران در هفته یازدهم لیگ دسته اول فوتبال کشور باید در قائمشهر به مصاف نساجی مازندران برود. دیداری که در مازندران از اهمیت زیادی برخوردار است و هواداران دو تیم را حسابی به تکاپو انداخته است

به گزارش مازنداسپرت ؛ یکی از بازیکنان خونه به خونه که فصل گذشته در نساجی بود و اتفاقاً موفق شد عنوان آقای گلی فصل گذشته لیگ یک را با این تیم برای خود رقم بزند حمید کاظمی بود. بازیکنی که هفته گذشته مقابل نفت مسجد سلیمان همه کار کرد و در برد قاطعانه خونه به خونه مقابل این تیم خوزستانی نقش ارزنده ای داشت.

به بهانه بازی این هفته خونه به خونه و نساجی گفتگوئی با حمید کاظمی ترتیب دادیم که با هم می خوانیم:

** حمید از بازی با نفت مسجد سلیمان شروع کنیم. پنالتی گرفتی، یک گل زدی و یک پاس گل هم دادی! فکر کنم روز خیلی خوبی را سپری کرده بودی.

بله خدا را شکر روز خوبی بود. خوشحالم كه در كنار بازيكنان با تجربه و تاثير گذارسهم كوچكي در موفقيت تيمم دارم. به هر حال در دو بازی قبل مقابل عامری و ایرانجوان حضور نداشتم و در این دیدار انگیزه زیادی داشتم که خدا را شکر سایر بازیکنان به من کمک کردند تا از این انگیزه بالا نهایت استفاده را بردم.

** و آن موقعیت بسیار عالی را هم از دست دادی

کدامیک از موقعیت های از دست رفته ام را می گوئی؟ (خنده)

** همانی که نیمه دوم دروازه خالی را بیرون زدی.
آره خیلی وحشتناک بود. یک پنالتی گرفته بودم و یک پاس گل داده بودم. خیلی دوست داشتم گل هم بزنم و برای همین در آن لحظه هیجان زیادی داشتم.

** بعد از خراب کردن آن موقعیت، بهت و حیرت به خوبی در چهره ات نمایان بود.
خب فکرش را نمی کردم دروازه خالی را خراب کنم. خیلی سعی کردم با دقت بزنم ولی شب قبل از بازی باران شدیدی بارید و زمین کمی نرم شده بود. هنگام ضربه احساس کردم پایم داخل چاله رفته بود. هیجان زیادی داشتم تا گل بزنم که در آن صحنه نشد ولی خوشبختانه بالاخره توانستم گل سوم تیم را به ثمر برسانم.

** با پاس زیبای جلال رافخائی
آره خداوکیلی پاس قشنگ و هوشمندانه ای داد. دستش درد نکند. به هر حال تمام اتفاقات مثل پنالتي و پاس گل و این گلی که زدم نتيجه زحمات ديگر هم تيمي های من بود.

** شرایط تیم چطور است؟
همه چی عالی است و خوشبختانه در طی چند هفته اخیر سیر صعودی را در پیش گرفتیم و با دو امتیاز اختلاف در دو قدمی صدر جدول قرار گرفتیم.امیدوارم این روند ادامه داشته باشد و در هفته های آینده صدر جدول را از ان خود کنیم.

** و این هفته هم یک دربی مهم مقابل نساجی.
شنیدم اسمش را دربی ال مازنو گذاشتند. اسم جالبی است. امیدوارم یک بازی مهیج و خوب از آب در بیاید و ما برنده بازی باشیم. همه ما باید تلاش کنیم معنای واقعی دربی مازندران را به فوتبال ایران نشان دهیم و تماشاچیان از دیدن آن لذت ببرند.

** چه حسی داری مقابل تیم سابقت قرار می گیری؟
خب هر بازیکنی در نساجی بازی کند به خاطر هواداران خوبی که دارد، یک عرقی نسبت به این تیم پیدا می کند. تیمی با کلی هوادار متعصب و پرشور که امسال بازیکنانش بدون هیچ دریافتی کار می کنند. نساجی تنها تفریح مردم قائمشهر است و امیدوارم مشکلات این تیم حل شود. از همه هوادارانی که فصل گذشته، تیم نساجی و من نوعی را تشویق می کردند واقعا تشکر می کنم.

** تعدادی از آنها از انتظار داشتند در این فصل نیز در نساجی می ماندی.

ببینید، قرارداد بنده یکساله بود ولی ابتدای فصل با مسئولان تیم صحبت کردم و گفتم تمایل دارم یکسال دیگر بمانم ولی پاسخی نشنیدم. بنده هم به مانند هر بازیکنی سعی می کنم برای زندگی بهتر و صد البته پیشرفت فوتبالم بهترین تصمیم را بگیرم و خوشحالم که در مازندران ماندم و خونه به خونه را انتخاب کردم.

** و به نوعی یک تیم پرهوادار دیگر

دقیقاً. هر تیمی از این هوادارها برخوردار نیست. هواداران خونه به خونه واقعا تیم شان را دوست دارند و با آن زندگی می کنند. خوشبختانه برادر حسن زاده در شهری این تیم را تشکیل دادند که مردمش فوتبال را درک می کنند و منطقی برخورد می کنند. باید در ورزشگاه باشید و بعد از برد ببینید چه جو زیبائی در ورزشگاه هفت تیر به راه می افتد. لحظات لذت بخشی است.

** برای بازی روز یکشنبه چه پیامی برای هواداران دو تیم داری؟
هواداران دو تیم فکورتر از آن هستند که من پیامی بدهم. همیشه هستند عده ای که قصد بر هم زدن جو را دارند و فقط از هواداران دو تیم می خواهم هوشیار باشند و تلاش کنند فرهنگ بالای مازندران را به همه ثابت کنند. بدون شک بسیاری از فوتبال دوستان کشور نظاره گر این دیدار هستند و همه ما باید تلاش کنیم تا چهره خوبی از فوتبال مازندران را به نمایش بگذاریم. امیدوارم هواداران خونه به خونه و نساجی یک ال مازنوی ناب رقم بزنند.

** اینکه این همه بازیکن ششدانگ کنار هم در یک تیم حضور دارید مشکلی ایجاد نمی شود؟
برای آقای مرزبان که مطمئنم مشکل زا است (با خنده). به هر حال انتخاب ۱۱ مرد از بین این همه بازیکن همطراز واقعا سخت است ولی خدا را شکر الویت اول همه ما بازیکنان، موفقیت خونه به خونه و صعود این تیم به لیگ برتر مهم است و الویت دوم ما تلاش برای حضور در ترکیب اصلی می باشد. همه بازیکنان دوست دارند در موفقیت این تیم نقشی داشته باشند ولی با این وجود بازیکن روی نیمکت نیز خودش را داخل زمین احساس می کند و با هیجان بازی را دنبال می کند. یه حس خوبی در تیم وجود دارد و ارتباط خوبی بین بازیکنان برقرار است که این هم از هنرهای آقای مرزبان است.

** سخن پایانی؟
جا دارد تشکر ویژه ای از حاج قاسم حسن زاده و برادران محترم شان داشته باشم. ایشان حمایت دلسوزانه ای از تیم دارند و خدا را شکر از نظر مسائل مالی و امکانات هیچ کمبودی احساس نمی شود. ای کاش تمام تیم های کشور افرادی مانند برادران حسن زاده را بالای سر خود داشتند. امیدوارم در پایان فصل با صعود خونه به خونه به لیگ برتر بتوانیم جواب زحمات ایشان را بدهیم.

پاسخی بگذارید