تاریخ: ۱۰:۲۱ :: ۱۳۹۵/۰۷/۲۹
نام نویسنده: sobhan

  دیدار دوستانه تیم‌های فوتبال ایران و عراق به دلیل اینکه بر سر محل برگزاری مسابقه دو کشور به توافق نرسیدند برگزار نمی‌شود.   به گزارش مازنداسپرت ؛ پس از اینکه دیدار تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران مقابل تایلند بخاطر درگذشت پادشاه کشور تایلند لغو شد، قرار بر این شد تا تیم ملی ایران به مصاف عراق […]

 

خبرگزاری فارس: دیدار دوستانه تیم‌های فوتبال ایران و عراق برگزار نمی‌شود

دیدار دوستانه تیم‌های فوتبال ایران و عراق به دلیل اینکه بر سر محل برگزاری مسابقه دو کشور به توافق نرسیدند برگزار نمی‌شود.

 

به گزارش مازنداسپرت ؛ پس از اینکه دیدار تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران مقابل تایلند بخاطر درگذشت پادشاه کشور تایلند لغو شد، قرار بر این شد تا تیم ملی ایران به مصاف عراق برود.
با این حال مکان برگزاری این دیدار بین دو کشور محل اختلاف بود که در نهایت همین موضوع عاملی شد تا برگزاری این دیدار در تاریخ ۱۹ آبان محقق نشود.
در همین زمینه عراقی ها خواستار برگزاری مسابقه در خارج از امارات بودند اما کادر فنی تیم ملی ایران درخواست کرده بود تا بخاطر اردوی تیم ملی کشورمان در امارات این مسابقه در دبی برگزار شود. از همین رو طرفین بر سر مکان برگزاری این دیدار دوستانه به توافق نرسیدند تا بازی ایران و عراق لغو شود./فارس

پاسخی بگذارید