تاریخ: ۱۰:۰۰ :: ۱۳۹۵/۰۷/۲۹
نام نویسنده: sobhan

  سرمربی مجرم و اخراج شده تیم ملی فوتبال انگلیس پس از تبرئه در دادگاه تجدید نظر (احتمالش کم نیست) و پرداخت جریمه نقدی خود ممکن است مربیگری ساندرلند را بر عهده بگیرد.   به گزارش مازنداسپرت ؛ فساد ماارسلی سام آلاردایس با توجه به فیلم‌ها و فیال‌های صوتی بر دادگاه عالی ورزش بریتانیا و همه مردم محرز […]

 

خبرگزاری فارس: بازگشت آلاردایس به لیگ برتر

سرمربی مجرم و اخراج شده تیم ملی فوتبال انگلیس پس از تبرئه در دادگاه تجدید نظر (احتمالش کم نیست) و پرداخت جریمه نقدی خود ممکن است مربیگری ساندرلند را بر عهده بگیرد.

 

به گزارش مازنداسپرت ؛ فساد ماارسلی سام آلاردایس با توجه به فیلم‌ها و فیال‌های صوتی بر دادگاه عالی ورزش بریتانیا و همه مردم محرز شده و این مربی مدتی است بی سر و صدا سرگرم تحمل محکومیت خود است. دادگاه تجدید نظر ممکن است با توجه به جریمه سنگین مالی درباره محکومیت و حبس او تخفیف قابل توجهی قایل شود.

به این ترتیب آلاردایس در صورت داشتن پیشنهادی مناسب می‌تواند به صورت قانونی بار دیگر در لیگ برتر مربیگری کند. اما آیا باشگاهی هست که بخواهد تیم فوتبال ش را به دست این دلال فاسد بسپارد؟

پاسخ این سوال مثبت است، یک کمپانی بزرگ چینی در حال خریدن کل سهام باشگاه ساندرلند انگلیس است و از هم اکنون از طریق وکیل خود برای مذاکره با آلاردایس اقدام کرده‌اند.

دیوید مویس عملکرد خوبی در ساندرلند نداشته و آلاردایس گزینه جدی برای جانشینی او پس از مالکیت مطلق چینی‌ها است./فارس

پاسخی بگذارید