تاریخ: ۱۰:۰۰ :: ۱۳۹۵/۰۷/۲۹
نام نویسنده: sobhan

  درآخرین روز مسابقات فستیوال جهانی ووشوی شائولین با کسب ۷ مدال طلا، ۷ مدال نقره و ۱۲ مدال برنز، در بخش های مختلف تالو انفرادی و گروهی برای تیم منتخب انجمن ووشوی ایران رقم خورد.   به گزارش مازنداسپرت ؛ مسعود جعفری به عنوان نماینده انجمن ووشوی ایران و مربی درآخرین روز مسابقات فستیوال جهانی ووشوی […]

 

خبرگزاری فارس: دروی مدالهای فستیوال جهانی شائولین توسط انجمن ووشوی ایران

درآخرین روز مسابقات فستیوال جهانی ووشوی شائولین با کسب ۷ مدال طلا، ۷ مدال نقره و ۱۲ مدال برنز، در بخش های مختلف تالو انفرادی و گروهی برای تیم منتخب انجمن ووشوی ایران رقم خورد.

 

به گزارش مازنداسپرت ؛ مسعود جعفری به عنوان نماینده انجمن ووشوی ایران و مربی درآخرین روز مسابقات فستیوال جهانی ووشوی شائولین اعلام کرد: تیم منتخب انجمن ووشوی ایران در این رقابتها با شایستگی کامل در مجموع موفق به کسب ۷ مدال طلا، ۷ مدال نقره و ۱۲ مدال برنز، در بخش های مختلف تالو انفرادی و گروهی گردند.

 

همچنین با کسب یک مدال طلا در بخش گون شو و یک مدال نقره حرکات گروهی را به دست آورد. در ضمن با توجه به نمایش زیبای تیم شایسته انجمن ووشوی ایران، کمیته برگزار کننده مسابقات از سه تن از اعضای تیم دعوت نمود تا در مراسم اختتامیه، مجددا نمایش انفرادی خود را اجرا کنند.

فستیوال جهانی ووشوی شائولین به همت انجمن ووشوی چین و اداره کل ورزش استان هنان در شهر ژنگژو هر دو سال یکبار و بعنوان معتبر ترین رویداد ووشوی شائولین در مهد کهن هنرهای رزمی (معبد شائولین) برگزار می شود.

ورزشکاران منتخب تیم تخصصی انجمن ووشوی ایران با سرپرستی و هدایت استاد بزرگ حسین داودی پناه (داداشی) بنیانگذار ووشو در ایران و مربیگری استاد شکوفه دیوانی و استاد مسعود جعفری در این رویداد جهانی حضور پیدا کردند.

لیست مدال های تیم تخصصی انجمن ووشوی ایران:

۱٫ استاد حسین میرمحمدی – یک طلا – یک نقره
۲٫ استاد شکوفه دیوانی – یک مدال نقره – یک مدال برنز
۳٫ نیما سیگارودی – دو مدال طلا
۴٫ روژین علی کرمی -دو مدال طلا
۵٫ منیژه جانباز – یک مدال نقره – یک مدال برنز
۶٫ لیلا گیاهی -یک مدال طلا – یک مدال نقره
۷٫ نازنین شیوایی – دو مدال نقره
۸٫ احمد شیخلر – یک مدال نقره – یک مدال برنز
۹٫ سایه تکین – دو مدال برنز
۱۰٫ مژگان لولاور تهرانی – یک مدال طلا – یک مدال برنز
۱۱٫ پریسا پهلوان مازندرانی – دو مدال برنز
۱۲٫ فرزانه حافظی معین – دو برنز
۱۳٫ ارسلان طالقانی – دو مدال برنز

/فارس

پاسخی بگذارید