تاریخ: ۹:۲۴ :: ۱۳۹۵/۰۷/۲۹
نام نویسنده: sobhan

  رئیس فدراسیون شطرنج گفت: فردی که به عنوان سرپرست دبیری فدراسیون شطرنج انتخاب کرده‌ایم بازنشسته است.   به گزارش مازنداسپرت ؛با استعفای امیر ملاحی دبیر سابق فدراسیون شطرنج و با موافقت معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان «محمد علی سادات منصوری» به عنوان سرپرست دبیری این فدراسیون منصوب شد. ملاحی از قهرمانان […]

 

خبرگزاری فارس: پهلوان‌زاده: سادات‌منصوری بازنشسته است/ هنوز به جمع‌بندی نرسیده‌ایم

رئیس فدراسیون شطرنج گفت: فردی که به عنوان سرپرست دبیری فدراسیون شطرنج انتخاب کرده‌ایم بازنشسته است.

 

به گزارش مازنداسپرت ؛با استعفای امیر ملاحی دبیر سابق فدراسیون شطرنج و با موافقت معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان «محمد علی سادات منصوری» به عنوان سرپرست دبیری این فدراسیون منصوب شد.

ملاحی از قهرمانان شایسته این رشته ورزشی بود که ۳۰ خرداد به عنوان دبیر فدراسیون شطرنج انتخاب شد، اما چندی بعد سادات منصوری به عنوان سرپرست دبیری فدراسیون انتخاب شد.

ریاست فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو برای مدت چهار سال، رئیس فدراسیون ورزش های دانش آموزی کشور، مدیر کل تربیت بدنی استان گیلان و گلستان، مدیر کل امور استان های سازمان تربیت بدنی و چهار سال عضویت در هیات اجرایی کمیته ملی المپیک و دبیری شطرنج نیز  از جمله سوابق اجرایی محمدعلی سادات منصوری سرپرست دبیری این فدراسیون است.

مهرداد پهلوان‌زاده با تایید اینکه سادات منصوری جز افراد بازنشسته است به خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارسگفت: ما در جریان این موضوع هستیم که سادات منصوری به دلیل بازنشستگی نمی‌تواند حکم دبیری بگیرد، اما او فعلاً به عنوان سرپرست دبیری فدراسیون در حال فعالیت است.

وی ادامه داد: برای انتخاب دبیر باید فردی را بیاوریم که تمام وقت بتواند در خدمت شطرنج باشد، زبان انگلیسی و کار را رایانه را کامل بلد باشد، توانایی‌های فنی بالایی داشته باشد، بتواند مدیریت کند و خلاصه اینکه کامل باشد، چراکه پست حساسی را قرار است در دست بگیرد. هنوز برای انتخاب چنین فردی به جمع‌بندی نرسیده‌ایم./فارس

پاسخی بگذارید