تاریخ: ۱۹:۵۲ :: ۱۳۹۵/۰۷/۲۸
نام نویسنده: sobhan

  دروازه‌بان سابق لاتزیو به تمجید از دروازه‌بان یوونتوس پرداخت و انتقادهای اخیر برخی از هواداران از او را محکوم کرد.   به گزارش مازنداسپرت ؛ فرناندو اورسی، دروازه‌بان سابق لاتزیو به طرفداری از جان لوئیجی بوفون، دروازه‌بان اسطوره یوونتوس پرداخت. بوفون در دیدار شب گذشته یووه با لیون فرانسه در لیگ قهرمانان اروپا بدون شک بهترین […]

 

خبرگزاری فارس: اورسی: اشتباهات بوفون به خاطر پیری نیست/او مانند دروازه‌بانی ۱۷ ساله مقابل لیون ظاهر شد

دروازه‌بان سابق لاتزیو به تمجید از دروازه‌بان یوونتوس پرداخت و انتقادهای اخیر برخی از هواداران از او را محکوم کرد.

 

به گزارش مازنداسپرت ؛ فرناندو اورسی، دروازه‌بان سابق لاتزیو به طرفداری از جان لوئیجی بوفون، دروازه‌بان اسطوره یوونتوس پرداخت.

بوفون در دیدار شب گذشته یووه با لیون فرانسه در لیگ قهرمانان اروپا بدون شک بهترین بازیکن بازی بود و با چندین سوپر واکنش دروازه یووه را بسته نگه داشت تا پیروز میدان باشند.

اورسی در مصاحبه با سایت فوتبال ایتالیا گفت: بوفون اخیرا اشتباهاتی را داشته است اما دلیل آن بالا رفتن سن او نیست. بوفون همچنان آمادگی ذهنی باورنکردنی دارد.

وی افزود: اشتباهات بوفون طبیعی است و این اشتباهات به دلیل پیری نیست. او در بازی شب گذشته مقابل لیون نشان داد که مانند دروازه‌بان ۱۷ ساله واکنش نشان داد.

بوفون هفته اخیر به خاطر چند اشتباهی که به همراه تیم ملی ایتالیا و یووه مورد انتقاد شدید برخی از هواداران قرار گرفته بود./فارس

پاسخی بگذارید