تاریخ: ۱۹:۴۹ :: ۱۳۹۵/۰۷/۲۸
نام نویسنده: sobhan

  مربی سیتیزن‌ها که امشب به نیوکمپ، خانه خود بازمی‌گردد اظهار داشت: براوو نخستین گزینه جایگزینی جو هارت برای من نبود. به گزارش مازنداسپرت ؛ امشب ساعت ۲۲:۱۵ دیدار حساس بارسلونا و منچسترسیتی برگزار می‌شود. گواردیولا که این فصل هدایت تیم منچستری را بر عهده گرفته به خانه خود بازمی‌گردد و با شاگردان سابقش روبرو خواهد شد. […]

 

خبرگزاری فارس: پپ: تراشتگن را به براوو ترجیح می‌دهم

مربی سیتیزن‌ها که امشب به نیوکمپ، خانه خود بازمی‌گردد اظهار داشت: براوو نخستین گزینه جایگزینی جو هارت برای من نبود.

به گزارش مازنداسپرت ؛ امشب ساعت ۲۲:۱۵ دیدار حساس بارسلونا و منچسترسیتی برگزار می‌شود.

گواردیولا که این فصل هدایت تیم منچستری را بر عهده گرفته به خانه خود بازمی‌گردد و با شاگردان سابقش روبرو خواهد شد.

پس از اینکه مربی اسپانیایی به هارت،دروازه‌بان اول خود اعتماد نکردو کابایرو نتوانست خود را اثبات کند سران باشگاه من‌سیتی به جذب یکی از دو سنگربان بارسلونا علاقه نشان دادند.


هارت به تورینو ایتالیا پیوست

پس از پی‌گیری‌های بسیار این کلودیو براوو بود که با مبلغ ۱۷ میلیون پوند به جمع یاران پپ پیوست.

حال خالق تیکی‌تاکا از علاقه شدید خود به مارک آندره تراشتگن پرده برداشت و گفت: براوو نخستین گزینه جایگزینی جو هارت برای من نبود. قبل از این دروازه‌بان من به تراشتگن بسیار فکر کردم. او از شرایط خود ناراضی بود و دوست داد در تمام بازی‌ها در میدان باشد.


تراشتگن


براوو

وی ادامه داد: می‌دانستم یکی از آن‌ها از قهرمان اسپانیا جدا می‌شود که سرانجام مارک تصمیم به ماندن گرفت و کلودیو براوو را به خدمت گرفتیم.

گواردیولا خبر مطبوعات مبنی بر ارتباط مسی، بوسکتس و اینیستا برای پیوستن به آبی‌ها را نادرست دانست و گفت:در این تابستان تنها با دو دروازه‌بان بارسا ارتباط داشتم و هر چه غیر آن دروغ است./فارس

پاسخی بگذارید