تاریخ: ۱۶:۰۳ :: ۱۳۹۵/۰۷/۲۵
نام نویسنده: sobhan

هفته دوم رقابت های لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه های کشور عصر امروز برگزار شد .   به گزارش مازند اسپرت؛هفته دوم رقابت های لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه های کشور عصر امروز در شهرهای مختلف کشور برگزار شد که در این روز نمایندگان استان مازندران در برابر حریفانشان صف آرایی کردند . در این […]

00lig3هفته دوم رقابت های لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه های کشور عصر امروز برگزار شد .

 

به گزارش مازند اسپرت؛هفته دوم رقابت های لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه های کشور عصر امروز در شهرهای مختلف کشور برگزار شد که در این روز نمایندگان استان مازندران در برابر حریفانشان صف آرایی کردند . در این روز تیم فوتبال شهدای ماکران میاندرود قهرمان فصل گذشته لیگ برتر و جام حذفی فوتبال استان مازندران که امسال اولین سال حضورش در لیگ دسته سوم فوتبال کشور را تجربه می کند ، در زمین خانگی خود در برابر فرید کرج با نتیجه سه بر صفر به برتری دست پیدا کرد .

این برد ارزشمند ماکرانی ها با هت تریک جواد غلامی مهاجم جوانی بدست آمد که فصل گذشته آقای گل لیگ مازندران شده بود .

شهدای ساری نیز بعد از شکست سنگین هفته اول این هفته در خانه میزبان تیم فوتبال احسان ری بود . در این دیدار ساروی ها موفق شدند حریف خود را با نتیجه دو بر یک شکست دهند و سه امتیاز این دیدار خانگی را از آن خود کنند.

گل های شهدای ساری توسط علی خدابخشی و تقی خداشناس به ثمر رسیده شد .

دیدار تیم های عمران شهرداری ساری و نماینده کرج با تساوی بدون گل به پایان رسید و استقلال لموک قائمشهر و کشاورز لواسان هم به تساوی دو دو رضایت دادند .

همچنین استقلال میاندرود نیز در این هفته از رقابت ها برابر حریف خود تن به شکست یک بر صفر داد .

پاسخی بگذارید