تاریخ: ۱۳:۱۴ :: ۱۳۹۵/۰۷/۲۵
نام نویسنده: sobhan

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در مصاحبه رادیویی خود گفت: در هفته تربیت بدنی و ورزش ۳ پروژه ورزشی با حضور مسئولین استانی و شهرستانی به بهره برداری می رسد. به گزارش مازند اسپرت؛مدیرکل ورزش و جوانان استان ضمن گرامی داشت هفته تربیت بدنی و ورزش از افتتاح ۳ پروژه ورزشی در هفته تربیت بدنی […]

habbbiiib6مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در مصاحبه رادیویی خود گفت: در هفته تربیت بدنی و ورزش ۳ پروژه ورزشی با حضور مسئولین استانی و شهرستانی به بهره برداری می رسد.

به گزارش مازند اسپرت؛مدیرکل ورزش و جوانان استان ضمن گرامی داشت هفته تربیت بدنی و ورزش از افتتاح ۳ پروژه ورزشی در هفته تربیت بدنی و ورزش در سطح استان خبر داد و تصریح کرد: در این ایام سه پروژه ورزشی در شهرهای تنکابن، سوادکوه و بابل که بالغ بر دو میلیارد و پانصد میلیون تومان هزینه داشته، به بهره برداری می رسد.

وی با بیان اینکه توجه به ورزش بانوان موجب توسعه ورزش همگانی می شود، افزود: این هفته فرصتی است تا بانوان با فواید ورزش بیشترآشنا شوند تا ورزش به عنوان سبد روزانه خانواده ها قرار گیرد و در اشاعه آن قدم بردارند.

وی در مورد برنامه های هفته گرامیداشت تربیت بدنی و ورزش در مازندران اذعان داشت: دیدار با خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، تجدید میثاق با آرمان های شهدا، حضور در گلزار شهدای سراسر استان، دیدار با نماینده ولی فقیه، حضور جامعه ورزش در نماز جمعه سراسر استان به ویژه مرکز استان، برگزاری مسابقات فوتسال آقایان و والیبال بانوان کارکنان دولت در مازندران، کلاس های مختلف آموزشی از جمله برنامه هایی است که به مناسبت این هفته در مازندران برگزار خواهد شد.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به الگوی موفق ورزش همگانی در سایر قاره ها به ویژه اروپا و آسیا اظهار داشت: دعوت مردم جهت ورزش کردن و افزایش آگاهی خانواده ها از فواید ورزش از وظایف اصلی معاونت توسعه ورزش همگانی است که در دولت تدبیر و امید و با درایت وزیر ورزش حرکتی چشمگیر در این زمینه انجام شد.

حسین زادگان از برگزاری بیش از ۴۰۰ برنامه فرهنگی ورزشی در هفته تربیت بدنی و ورزش در سطح استان خبر داد و افزود: با مشارکت همه دستگاه های اجرایی استان، ورزش صبگاهی به صورت نمادین در ادارات و ارگان های مختلف در سطح استان برگزار می شود.

هفته تربیت بدنی و ورزش طی روزهای ۲۶ مهر تا دوم آبان نامگذاری شد.

پاسخی بگذارید