تاریخ: ۱۲:۰۸ :: ۱۳۹۵/۰۷/۲۰
نام نویسنده: sobhan

رئیس هیأت والیبال مازندران گفت: تیم والیبال کاله مازندران در تورنمنت ترکیه با یک برد و یک باخت نایب قهرمان شد.   به گزارش مازند اسپرت؛سیدمیلاد تقوی با اشاره به حضور سه تیم در این تورنمنت اظهار کرد: در این تورنمنت کاله مازندران در جایگاه سوم ایستاد. وی تصریح کرد: کاله در روز نخست با قرعه […]

02333555رئیس هیأت والیبال مازندران گفت: تیم والیبال کاله مازندران در تورنمنت ترکیه با یک برد و یک باخت نایب قهرمان شد.

 

به گزارش مازند اسپرت؛سیدمیلاد تقوی با اشاره به حضور سه تیم در این تورنمنت اظهار کرد: در این تورنمنت کاله مازندران در جایگاه سوم ایستاد.

وی تصریح کرد: کاله در روز نخست با قرعه استراحت روبرو شد و در بازی روز نخست هالک بانک سه بر دو از سد اورفا گذشت.

رئیس هیأت والیبال مازندران در ادامه افزود: کاله قهرمان سابق آسیا و لیگ برتر که در این فصل با جذب چند بازیکن تیم ملی جوانان دچار پوست‌اندازی شد در مصاف با اورفا سه بر یک برنده و تکلیف تیم قهرمان به روز آخر کشیده شد.

وی ادامه داد: در روز پایانی هالک بانک با پیروزی در سه ست پیاپی قهرمان تورنمنت شد و کاله مازندران در جای دوم ایستاد و اورفا سوم شد.

تقوی افزود: سرمربیگری کاله با بهروز عطایی بود و قاسم ناییجی و حسین کاظمی به عنوان کمک مربی و سرپرستی این تیم نیز بر عهده جواد فانی بود.

در ادامه گفتنی است ، فعالیت باشگاه ورزشی کاله با توجه به علاقه مندی مدیریت شرکت کاله از سال ۱۳۶۹ با تشکیل تیم والیبال با عنوان تیم آرش و شرکت در لیگ والیبال استان مازندران و جام رمضان شکل گرفت. در همان سال باشگاه مبادرت به تشکیل آکادمی بسکتبال و والیبال ورزید که در والیبال کار با مربی بومی به عنوان مربی آغاز گردید که در شروع، باشگاه در والیبال با نونهالان آعاز کرد. در سال ۱۳۸۶ مجددا شرکت کاله با سرمایه گذاری و تیم داری در بخش والیبال در لیگ دسته اول کشور حضور یافت که علی رغم نتایج خوب موفق به صعود به سوپر لیگ نگردید.

در سال بعد باشگاه ورزشی کاله با برنامه ریزی بلند مدت و با هدف راهیابی به لیگ برتر ایران یک تیم قدرتمند و منسجم را با عنوان تیم والیبال کاله راهی لیگ دسته اول کشور نمود که این تیم توانست مقام اول را کسب و جواز صعود به لیگ برتر را کسب نماید. در سال ۱۳۸۸ باشگاه با یک برنامه ریزی خوب و با در اختیار قراردادن امکانات ورزشی و رفاهی و تشکیل یک تیم قدرتمند در سوپر لیگ برتر والیبال کشور با بازیهای قدرتمند و منسجم خود یک تیم منظم را در لیگ نمایش داد و در اولین حضور خود در سوپر لیگ موفق به کسب عنوان سوم گشت.

در سال ۱۳۸۹ با نظر هیئت مدیره باشگاه مقرر گردید تیم والیبال همچون سال قبل منسجم و قوی در سوپرلیگ والیبال حاضر شود. همچنین به دلیل عدم استفاده مسقیم بازیکنان نوجوان و جوان آکادمی باشگاه در تیم سوپر لیگ، یک تیم والیبال با عنوان باشگاه والیبال کاله جوان در لیگ دسته اول کشور حضور یافت تا از بازیکنان بومی و آکادمی والیبال کاله در این تیم استفاده گردد.

تیم والیبال کاله مازندران در لیگ سال ۱۳۸۹ نیز با بازیهای درخشان خود موفق به کسب عنوان سومی این رقابت‌ها شد. همچنین این تیم در سال ۱۳۹۰ با بازی منسجم و جنجالی خود موفق به کسب اولین عنوان قهرمانی در لیگ برتر ایران شد و از آن پس کاله به عنوان تیمی صاحب سبک به عنوان یکی از باشگاه های نامدار در لیگ برتر ماند.کاله در سال ۱۳۹۲ با قهرمانی در مسابقات قهرمانی باشگاه های آسیا ۲۰۱۳ برای اولین بار به مسابقات قهرمانی باشگاه های جهان ۲۰۱۳ راه یافت.

پاسخی بگذارید