تاریخ: ۱۹:۴۸ :: ۱۳۹۵/۰۷/۱۷
نام نویسنده: sobhan

نایب رییس فدراسیون فوتبال از آغاز رایزنی برای تغییر زمان دیدار برگشت ایران با ازبکستان در مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ در سال آینده که مصادف با شب قدر است، خبر داد به گزارش مازنداسپرت ؛  علی کفاشیان در حاشیه مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال جوانان، درباره برگزاری دیدار تیم ملی بزرگسالان با کره جنوبی در […]

علی کفاشیان در مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال ایران

نایب رییس فدراسیون فوتبال از آغاز رایزنی برای تغییر زمان دیدار برگشت ایران با ازبکستان در مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ در سال آینده که مصادف با شب قدر است، خبر داد

به گزارش مازنداسپرت ؛  علی کفاشیان در حاشیه مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال جوانان، درباره برگزاری دیدار تیم ملی بزرگسالان با کره جنوبی در شب عاشورا گفت: همان طور که علما هم اعلام کردند مردم ما همه عزادار سیدالشهدا (ع) هستند و از آنجایی که ما هم نتوانستیم تاریخ این دیدار را تغییر دهیم، با رعایت شعائر اسلامی، همان عزاداری‌شان را در ورزشگاه آزادی انجام می‌دهند و ان‌شاءالله مزد این عزاداری‌ها را هم خواهیم گرفت.

نایب رییس فدراسیون فوتبال همچنین درباره دیدار برگشت ایران برابر ازبکستان که در شب قدر برگزار خواهد شد، گفت: تاریخ‌های فیفا هر ۴ سال یک بار برنامه‌ریزی می‌شود و قطعی است اما شاید بتوانیم یکی دو روز آن را جابه‌جا کنیم. از حالا رایزنی‌هایمان را انجام می‌دهیم تا در صورت امکان تاریخ آن بازی را تغییر دهیم.

کفاشیان درباره علت ورود بازیکنان کره جنوبی با ماسک‌های سیاه‌رنگ گفت: در جریان این مساله نیستم.

او همچنین درباره سرنوشت برند لباس‌های تیم ملی گفت: فعلا با جیووا در حال مذاکره هستیم تا تکلیف لباس‌ها را مشخص کنند. این شرکت طبق قرارداد باید کیفیت خاصی را به ما ارائه می‌کرد که این کار را انجام نداده و حالا یا نظر ما را جلب می‌کند یا با شرکت دیگری به توافق می‌رسیم.

کفاشیان گفت: کادر فنی تیم ملی فوتسال در ارزیابی فدراسیون فوتبال نمره مثبتی گرفته‌اند. ما در مذاکرات با آقای ناظم‌الشریعه رویدادهای دیگری مثل قهرمانی آسیا و جام جهانی را لحاظ می‌کنیم و با شرایط زمانی مناسبی با وی قرارداد می‌بندیم.

نایب رییس فدراسیون فوتبال همچنین درباره تاثیر علیدوستی در نایب قهرمانی تیم ملی نوجوانان و تقدیر از او گفت: او نیز برای تیم ملی نوجوانان زحمت کشیده و به تشخیص کمیته فنی از تیم کنار گذاشته شد. با این حال ما قدردان او هستیم و قطعا از وی استفاده خواهیم کرد.

کفاشیان درباره احتمال بازگشت نامزد قطری ریاست فیفا و اینکه آیا از این انتخابات کنار خواهد کشید تصریح کرد: بستگی به تصمیم بعدی AFC و فیفا دارد. اگر اساسنامه تغییر کند و کس دیگری بیاید، لزومی به کاندیداتوری من نیست چون دیگر انتخاباتی برگزار نخواهد شد. اما اگر انتخابات باشد شرکت می‌کنم.

پاسخی بگذارید