تاریخ: ۱۳:۲۵ :: ۱۳۹۵/۰۷/۱۷
نام نویسنده: sobhan

رزمی کاران سرخ رودی  به پاس افتخار آفرینی در پنجمین دوره بازیهای المپیک ساحلی آسیا  مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفتند. به گزارش مازند اسپرت؛قدردانی از صابر اکبرزاده سرمربی موفق و آیندهدار تیم ملی وکوتورین وحسین یزدانی  قهرمانان سرخ رودی به پاس موفقیت  ارزنده در کسب مقام دوم تیمی تیم ملی وکوتورین  و عنواننایبقهرمانی و […]

رزمی کاران سرخ رودی  به پاس افتخار آفرینی در پنجمین دوره بازیهای المپیک ساحلی آسیا  مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفتند.

به گزارش مازند اسپرت؛قدردانی از صابر اکبرزاده سرمربی موفق و آیندهدار تیم ملی وکوتورین وحسین یزدانی  قهرمانان سرخ رودی به پاس موفقیت  ارزنده در کسب مقام دوم تیمی تیم ملی وکوتورین  و عنواننایبقهرمانی و نشان نقره پنجمین دوره بازیهای المپیک ساحلی آسیا صورت گرفت.
این مراسم باحضوردکتراسماعیلی نماینده مجلس شورای اسلامی، یوسفی سرپرست اداره ورزش و جوانان محمودآباد،موسوی نژاد و جعفر زاده شهردارو رئیس شورای شهر سرخ رود به همراه ابرهیمزاده مسؤول نمایندگی اداره ورزش و جوانان سرخرود، اکبرزاده رئیس هیئت ورزشهای همگانی سرخرود و تنی چند از ورزشکاران با خانواده قهرمان صابر اکبرزاده و حسین یزدانی که از طلایهداران ورزشهای رزمی شهرستان و استان هستند دیدار کردند.
این دیدار که در منزل قهرمانان در سرخرود برگزار شد،نماینده مجلس،صابر اکبرزاده و حسین یزدانی را افتخار شهرستان و استان دانست و گفت: مهمتر از قهرمانی منش و اخلاق پهلوانی است که میتواند به ماندگار شدن یک ورزشکار کمک کند.
اسماعیلی با بیان اینکه ورزش قهرمانی برای همه کشورها مهم محسوب می شود، اظهارکرد: اهتزاز پرچم یک کشور در میدان بین المللی یک افتخار بزرگ است و موجب تقویت روحیه ملی میشود.
در این دیدار به رسم تقدیر هدیهای به این دو ورزشکار اهدا شد.
صابر اکبرزاده، سرپرست هیئت ورزشهای رزمی مازندران و سرمربی تیم ملی وکوتورین و حسین یزدانی ورزشکار وزن ۷۰-کیلوگرم در مسابقات المپیک ساحلی آسیا( ۲۰۱۶ ویتنام) توانستند علاوه بر کسب مقام دوم تیمی، مدال نقره بازیهای ساحلی آسیا را بدست آورند.

photo 2016 10 08 16 53 35

پاسخی بگذارید