تاریخ: ۱۲:۰۵ :: ۱۳۹۵/۰۷/۱۷
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم خونه به خونه مازندران گفت: عده‌ای با هزینه‌های میلیونی از صعود تیم خونه به خونه به لیگ برتر جلوگیری می‌کنند به گزارش مازنداسپرت ؛  علیرضا مرزبان عصر امروز پس از تساوی تیم خونه به خونه مازندران مقابل ایرانجوان بوشهر با بیان اینکه چند موقعیت خوب را از دست دادیم، اظهار داشت: امروز چند […]

4563734 200سرمربی تیم خونه به خونه مازندران گفت: عده‌ای با هزینه‌های میلیونی از صعود تیم خونه به خونه به لیگ برتر جلوگیری می‌کنند

به گزارش مازنداسپرت ؛  علیرضا مرزبان عصر امروز پس از تساوی تیم خونه به خونه مازندران مقابل ایرانجوان بوشهر با بیان اینکه چند موقعیت خوب را از دست دادیم، اظهار داشت: امروز چند موقعیت خوب برای گل‌زنی داشیم که با کم دقتی مهاجمان از دست رفت.

با بیان اینکه داور با سوت بد، موقعیت را از تیم خونه به خونه بابل گرفت، تصریح کرد: تیم ما چند موقعیت خوب گل‌زنی داشت که با سوت بد داور بازی، موقعیت را از تیم ما گرفت.

سرمربی تیم خونه به خونه مازندران با اشاره به اینکه کسانی برای جلوگیری از صعود این تیم برنامه‌ریزی کرده‌اند، گفت: بعداز بازی با تیم سپیدرود رشت کسانی هستند که با هزینه‌های میلیونی از صعود تیم خونه به خونه به لیگ برتر جلوگیری کنند.

مرزبان افزود: مسئولان و دپارتمان داوری کشور سخت دنبال این قضایا هستند و مدارک و مستندات لازم تهیه شده که بزودی این افراد شناسایی می‌شوند.

وی بیان کرد: بازی بعدی تیم خونه به خونه با مسجد سلیمان است و در بازی خانگی دنبال کسب امتیاز هستیم.

پاسخی بگذارید